منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۵
شناسه خبر: 296981
گروه :خبر
687642

سفر های تفریحی خانواده هاشمی رفسنجانی روز گذشته نیز در رسانه ها مورد توجه قرار گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ سفر های تفریحی خانواده هاشمی رفسنجانی روز گذشته نیز در رسانه ها مورد توجه قرار گرفت.

سابقه حاشیه سفرهای خانواده رفسنجانی به خاطرات اکبر رفسنجانی از جت اسکی سواری خودش و مهدی (پسرش که هم اکنون در زندان است) در آبهای سد لتیان و همزمان با روزهای عاشورا و تاسوعا بر می گردد. آخرین بار نیز سفر فائزه رفسنجانی به چند ایالت آمریکا در بهمن و اسفند ماه 94 برای این خانواده حاشیه ساز شده بود.

اما روز گذشته در اولین روز سال نو هاشمی رفسنجانی به همراه خانواده و فامیل در قالب گروهی 130 نفره وارد جزیره کیش شدند و جالب اینجاست که مورد استقبال رسمی نیز قرار گرفتند.

بعد از رفسنجانی؛ حسن روحانی نیز که ظاهرا علاقه زیادی به تفریح در آبهای خلیج فارس دارد ظهر امروز برای چندمین بار در دو سال ریاست جمهوریش وارد این جزیره شد.

البته ظریف، وزیر خارجه کابینه یازدهم با ابراز ناراحتی از اینکه چندی است نتوانسته است به سفر تفریحی برود گفته است: به دلیل مشغله زیاد 6 ماه!! است که نتوانسته به ویلای شمالش برود!!

سفر هاشمی رفسنجانی و حسن خمینی به شمال کشور نیز با تصاویری که از رانندگی سید حسن و حضور رفسنجانی در کنارش در جاده های شمال منتشر شد از اخبار سفری مسئولین در هفته های اخیر بود.

گفتنی است سفرهای هاشمی رفسنجانی سالهای گذشته نیز با اخبار و تصاویری مثل خوردن کباب میش بر سر سفره شیوخ عربستان سابقه خبر سازی داشته است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان