منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۸:۲۶
شناسه خبر: 314603
گروه :خبر
665624

واردات کالاهای خارجی، خودروهای لوکس ، ویزای سفر حج و یا بازی تیم های باشگاهی ایران و عربستان!!! کدام را باید از نتایج برجام دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از ندای ساحل، رئیس جمهور در آیین افتتاح بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، محل به رخ کشیدن اندیشه ها و گفتگو ها و مرجع ناشران و نویسندگان کشور با بیان تفاوت وضع مردم در قبل از برجام و دوران پسابرجام وضعیت موجود کشور را بهتر از قبل دانست.

 

به نظر شما ما شاهد چه وضع خوبی در کشور هستیم که رئیس جمهور محترم نوید آن را به ما می دهد. آیا ما هنوز درک و شعور شناخت نتایج برجام را پیدا نکرده ایم؟

 

واردات کالاهای خارجی، خودروهای لوکس ، ویزای سفر حج و یا بازی تیم های باشگاهی ایران و عربستان!!! کدام را باید از نتایج برجام دانست.

146226272145708400

ما هیچ وقت مخالف گفتگو و سازش نبوده و نیستیم ولی حداقل با این همه امتیاز داده شده  یک امتیاز مثبت دریافت می کردیم. تا کی باید دست به دعا بود بلکه کدخدا گوشه چشمی به ما بکند، انتظار این برخورد ها را نداشتیم. یاد دوران تحریم ها بخیر، حداقل شرایط هرگونه که بود غرور مردم ما خورد نشده بود، هنوز می توانستیم عزت مندانه سرخود را بلند کرده و بگوییم ما می توانیم، ما پیروزیم.

 

متأسفانه در شرایط فعلی با سازش های ظاهری مردم ما حوصله فکر شادی پس از پیروزی و یا غرور حاصل از آن را ندارند.

 

شارژ وای فای های فامیل هم دیگر تمام شده است و در صله رحم ها بدون اینترنت پرسرعت دیگر چگونه باید وقت گذراند؟ مگر اینترنت گوشی کفاف این حجم داده های دریافتی از واتس آپ، تلگرام و اینستاگرام را می دهد؟

 

آقای رئیس جمهور در این دوران پسابرجام ما چگونه تصویر سفره غذای خود را آپلود کنیم تا لایک بخورد؟

 

سخنرانی شما در نمایشگاه کتاب را باید با مشاهده قیمت کتاب ها، محتوای غنی آنان و یا تعرفه کاغذ مقایسه کرد تا پی به عمق برجام برد.

 

چشم امید ما در شرایط فعلی فقط ظهور یوزارسیو مصر است تا بلکه دوران قحطی و خشکسالی را مدیریت کرده تا نیل خشک شده دوباره پرآب شود.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی