منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۴
شناسه خبر: 237430
گروه :خبر
13940715000071_PhotoA
 

واشنگتن‌تایمز اعلام کرد

اوباما مرد ۲۰ تریلیون‌ دلاری آمریکا

واشنگتن‌تایمز اعلام کرد: اوباما در پایان دوره ریاست جمهوری خود با لقب «مرد 20 تریلیون دلاری» از ریاست جمهوری آمریکا خداحافظی می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، واشنگتن تایمز در مقاله‌ای تحت عنوان “اوباما مردم 20 تریلیون دلاری آمریکا” اظهار داشت: زمانی که اوباما به ریاست جمهوری آمریکا انتخاب شد میزان بدهی این کشور را حدود 10.6 تریلیون دلار برآورد می‌کردند اکنون میزان بدهی به 18.15 تریلیون دلار رسیده و در زمان خداحافظی باراک‌ اوباما در سال 2017 به رقم 20 تریلیون دلار خواهد رسید.

در این مقاله تاکید شده است،‌ در همان زمان اوباما دولت جورج بوش را متهم کرد که 4 تریلیون دلار به بدهی آمریکا اضافه کرده است، اما اوباما خودش میزان بدهی این کشور را با 10 تریلیون افزایش به 20 تریلیون دلار می رساند.

لایحه بودجه  آمریکا به وزارت خزانه‌داری این کشور اجازه می‌دهد تا 1.5 تریلیون دیگر تا پایان ریاست جمهوری اوباما قرض بگیرد بنابراین زمانی اوباما کاخ سفید را ترک می کند که این کشور 20 تریلیون دلار یعنی دو برابر میزانی که در زمان انتخاب وی به ریاست جمهوری بدهی خواهد داشت.

قوانین مصوب دولت اوباما در طول این مدت اجازه داده است تا میزان بدهی این کشور به دو برابر برسد روزنامه‌های آمریکا نوشتند «زمانی که اوباما بودجه دو ساله این کشور را امضا کرد تمرکز شدیدی روی قوانین و مجوزهایی داشت که او تمایل به صحبت در این باره نبود او واقعاً مرد 20 تریلیون دلاری است».

رسانه‌های آمریکا اعلام کردند اگر برای افزایش سرمایه‌گذاری در بودجه امسال آمریکا برنامه‌ریزی شده از طریق کاهش هزینه‌هاست و این مسئله بسیار مشکل‌ساز خواهد بود.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند