منتشر شده در تاریخ: شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۹
شناسه خبر: 244423
گروه :خبر
image293719

رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد حملات مالی سبب تقویت تصمیم آمریکا در مبارزه با تروریسم شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد حملات مالی سبب شد عزم آمریکا و همپیمانانش در مبارزه با افرادی که غیرنظامیان را هدف قرار می دهند، جزم شود.

باراک اوباما در آغاز سخنرانی خود در اجلاس سران انجمن کشورهای جنوب شرق آسیا(آسه آن) که به موضوع کسب و کار و سرمایه گذاری اختصاص داشت، گفت: قبل از شروع سخنرانی می خواهم چند کلمه درباره حملات تروریستی در مالی صحبت کنم.
رئیس جمهور آمریکا در ادامه از نقش نیروهای آمریکایی در نجات گروگان ها از هتل رادیسون در مالی تمجید کرد.
وی گفت:حمله در مالی همانند حمله شنیع پاریس به ما یادآوری می کند که معضل تروریسم بسیاری از کشورها را تهدید می کند.

باراک اوباما گفت:آمریکا به دنبال اقتصاد و تجارت آزاد است که آزاد و منصفانه باشد. آمریکا به دنبال آینده ای مبتنی بر آزادی است که در آن دولت ها مبتنی بر اراده مردم باشند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است