منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۵
شناسه خبر: 200280
گروه :خبر
index

رئیس‌جمهوری آمریکا بار دیگر در اظهاراتی مداخله‌جویانه ادعا کرد تنها راه پایان دادن به جنگ داخلی سوریه عزل رئیس‌جمهوری این کشور است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، رئیس‌جمهوری آمریکا بامداد سه‌شنبه درباره راهبردهای مقابله با گروه تروریستی داعش سخنرانی کرد.

رئیس‌جمهوری آمریکا در این سخنرانی که در پنتاگون انجام می‌شد تصریح کرد شکست‌های داعش در سوریه و عراق نشان می‌دهد که این گروه قابل شکست است.

اوباما تصریح کرد که او به سرکوب منابع مالی داعش در سر تا سر دنیا ادامه خواهد داد.

رئیس‌جمهوری آمریکا با تأکید بر اینکه او به تیمش مشخصاً اعلام کرده واشنگتن اقدامات بیشتری برای آموزش و تجهیز مخالفان سوریه انجام خواهد داد در اظهاراتی مداخله‌جویانه مدعی شد تنها راه پایان دادن به جنگ داخلی سوریه و اتحاد در برابر داعش، تشکیل دولتی بدون «بشار اسد»، رئیس‌جمهوری سوریه است.

باراک اوباما علاوه بر این با تصریح اینکه جنگ علیه داعش، فوری نخواهد بود و به طول خواهد انجامید گفت غلبه بر داعش بایستی وظیفه نیروهای محلی زمینی باشد.

رئیس‌جمهور آمریکا به علاوه مدعی شد تلاش‌ها برای مقابله با داعش در سوریه تشدید خواهد شد. او گفت: «ما خواستار مقابله با رهبری و زیرساخت داعش در سوریه هستیم، یعنی قلب داعش که از آنجا منابع مالی و پروپاگاندا برای مردم سراسر دنیا پخش می‌شود.»

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است