منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۱
شناسه خبر: 189178
گروه :خبر
13940305000511_PhotoA

مزایده چهارم باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس که قرار بود عصر امروز انجام شود، باز هم لغو شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، طبق گفته مسئولان سازمان خصوصی سازی قرار بود امروز ساعت 15 نتیجه مزایده چهارم دو باشگاه پرسپولیس و استقلال اعلام شود، اما در حالی که هنوز تا ساعت 15 باقی مانده از سازمان خصوصی سازی خبر رسید که این مزایده لغو شده است و امروز بار دیگر از اعلام برنده مزایده خبری نخواهد بود.

قرار است هیات واگذاری در جلسات آینده در این باره تصمیم‌گیری کنند. بر اساس اطلاعات به دست آمده اهلیت هر چهار خریدار و متقاضی دو باشگاه در هیات واگذاری رد شده است و به همین دلیل فعلا از مزایده خبری نیست و این دو تیم همچنان زیر نظر وزارت ورزش اداره می‌شوند.

بر اساس تصمیمات از قبل اعلام شده تصمیم بر این بود تا تیرماه سال جاری بر اساس مصوبه هیات واگذاری وضعیت دو باشگاه سرخابی تعیین تکلیف شود و به گفته مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی با وجود این خبر مجددا در مورد شیوه و نحوه واگذاری سرخابی ها تصمیم گیری خواهد شد.

طی روزهای اخیر واگذاری دو باشگاه به خودروسازان قوت گرفته بود که با توجه به مشکلات مالی این دو شرکت که معمولا جزو بزرگترین بدهکاران بانکی نیز هستند، مسئله با واکنش و انتقادات گسترده محافل خبری و رسانه‌ای روبرو شد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است