منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۴
شناسه خبر: 295522
گروه :خبر
دکتر حمزه ئي

رئیس دانشگاه پیام نور استان اظهار کرد: یک سوم فضای آموزشی دانشگاه پیام نور استان هرمزگان توسط خیرین ساخته شده است و حدود 50 هکتار زمین نیز به دانشگاه اهداء شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس؛ صمد حمزه ئی، رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان با بیان اینکه دانشگاهها عامل تولید و رشد سرمایه های انسانی هر جامعه ای می باشند، گفت: کمک های مالی خیرین در حوزه ی آموزش عالی از سرمایه گذاری هایی است کهمنافعی را برای جامعه فراهم می کند.

 

وی افزود: یک سوم فضای آموزشی دانشگاه پیام نور استان هرمزگان توسط خیرین ساخته شده است و حدود 50  هکتار زمین نیز به دانشگاه اهداء شده است.

 

رئیس دانشگاه پیام نور استان اظهار کرد: پرداخت بخشی از هزینه شهریه دانشجویان توسط خیرین از امور نیک و خداپسندانه ای است که مانع از ادامه تحصیل دانشجویان در دانشگاه می شود.

 

حمزه ئی تصریح کرد: ارائه خدمات آموزش عالی به اقشار محروم جامعه در دورترین نقاط کشور از رسالت های دانشگاه پیام نور می باشد که علاوه برتوسعه فرهنگی رونق اقتصادی در شهرهای کوچک بهمراه دارد.

 

وی  با اشاره به توسعه کار آفرینی و نسل سوم دانشگاه ها بیان کرد: دانشجویان توانمند و خلاقی دارای ایده های خوبی در دانشگاه پیام نور هرمزگان وجود دارند که با حمایت و پشتوانه خیرین بزرگوار می توانند ایده های خود را عملی سازند.

 

رئیس دانشگاه پیام نور با بیان اینکه  ظرفیت های کار در ادارات دولتی محدود شده است، خاطرنشان کرد: دانشجویان می توانند با حمایت های خیرین ایده ها و طرح های که دارند را عملی کنند و آینده شغلی خود را تضمین  و چرخ های اقتصادی را به حرکت در آورند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است