منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۹
شناسه خبر: 276587
گروه :خبر
IMG_1925

معاون تهذیب حوزه علمیه رودان تصریح کرد: اگر مسئولین دولتی و مردم اهداف مقام معظم رهبری که همان اهداف امام خمینی(ره) می باشد همیشه نصب العین قرار دهند و پشت سر رهبرشان همیشه حرکت کنند،در برابر توطئه ها و نقشه های دشمنان، پیروز می شوند و راه این انقلاب را هیچ وقت گم نمی کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  رودان نیوز؛ حجت الاسلام حمیدرضا عقیلی، معاون تهذیب حوزه علمیه رودان با بیان اینکه یکی از نکات بسیار مهمی که قرآن کریم پیرامون آن صحبت می کند، نگه داشتن و احترام با ایام الله است،گفت: قرآن کریم، تحولات اساسی در اجتماع و ایامی که در مسیر رضایت خداوند متعال باشد را به ایام الله از آن یاد می کند و اهمیت گرامی داشتن این ایام را به ما نشان می دهد.

 

عقیلی افزود: خیلی از روزها در تقویم ملی ما وجود دارد، اما این ایام از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و نسل امروز جامعه باید با اهداف و ارزشهای انقلاب بیشتر آشنا شوند.

 

وی در خصوص اینکه بیان تاریخ خیلی اهمیت دارد و نسل جدید جامعه باید متوجه شوند چرا این انقلاب صورت گرفته است، ادامه داد: وقتی تاریخ انقلاب را خوب و دقیق به نسل جوان امروز گفته شود، قبول می کنند که این انقلاب باید صورت می گرفت.

 

معاون تهذیب حوزه علمیه رودان اضافه کرد: مردم ما نتوانستند تحمل کنند که شاه مملکتشان غلام حلقه به دوش آمریکا و استکبار باشد، آمریکایی ها و انگلیسی ها در کشورشان حق توحش بگیرند و هویت دینی و اعتقادی شان را از آنها بگیرند.

 

وی با اشاره به روش خداگونه امام خمینی(ره) و اقداماتی که ایشان در بوجود آوردن انقلاب اسلامی انجام دادند، گفت: حضرت امام خمینی(ره)، تا مدتها در درسهای خودشان در نجف اشرف، مسئله ولایت فقیه و حکومت اسلامی را به صورت تخصصی مطرح می کردند و با نگاه پربار فقه شیعه، مقدمات بوجود آمدن انقلاب اسلامی و مبارزه با رژیم شاهنشاهی را فراهم می کردند.

 

عقیلی تصریح کرد: حضرت امام خمینی(ره) برای آینده این انقلاب هم برنامه داشتند و معتقد به این بودند که باید ولایت فقیه و شخص فقیه در رأس انقلاب قرار بگیرد و زمینه ظهور حضرت ولی عصر(عج) را فراهم کند و همه مردم به سمتی حرکت کنند که این اصول و روش در زندگی آنها وجود داشته باشد.

 

وی ادامه داد: حضرت امام(ره) به ملت ایران اسلامی فهماند که باید، رو پای خودشان بایستند، آقا بالاسر نداشته باشند، از بیرون مرزهای آنها را مدیریت نکنند و کشورشان را از استکبار و کشورهای غربی بی نیاز کنند و محتاج دست آنها نشوند.

 

معاون تهذیب حوزه علمیه رودان با اشاره به اینکه مردم در تصمیم گیری این انقلاب نقشی مهم دارند افزود: انتخاب جمهوری اسلامی، قانون اساسی، فقهای مجلس خبرگان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و رئیس جمهوری که مردم به آن رأی دادند نمونه ای از یک دموکراسی واقعی بحساب می آید.

 

وی خاطرنشان کرد: اگر مسئولین دولتی و مردم اهداف مقام معظم رهبری که همان اهداف امام خمینی(ره) می باشد همیشه نصب العین قرار دهند و پشت سر رهبرشان همیشه حرکت کنند،در برابر توطئه ها و نقشه های دشمنان، پیروز می شوند و راه این انقلاب را هیچ وقت گم نمی کنند.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است