منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۸
شناسه خبر: 184857
گروه :خبر
شهردار

رئیس جهاد دانشگاهی واحدهرمزگان گفت:بیشترین اهداف جهاد دانشگاهی در هرمزگان بر پایه دریا و ساحل بنا شده و برنامه های پژوهشی در این حوزه شکل می گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  هرمزپرس، عباس امینی زاده ، شهردار بندرعباس در دیدار با رئیس جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان گفت:جهاد دانشگاهی از نهادهای انقلابی و تأثیر گذار است که باید از ظرفیت آن در استان به درستی بهره گرفت.
وی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی از پتانسیل مناسبی در جهت افزایش توان علمی و پژوهشی در شهرداری بندرعباس برخورداراست، اظهار کرد: به طور قطع باید تعامل و همکاری های فی مابین توسعه یابد.
امینی زاده با اشاره به اینکه نیروی انسانی در شهرداری بندرعباس باید در زمینه علمی پیشرفت و کیفیت ساختار این نهاد عمومی توسعه یابد، اظهار کرد: باتوجه به پروژه هایی که در شهرداری بندرعباس وجوددارد به طور قطع نیروهای متخصص و علمی جهاد دانشگاهی و فرآیندهای علمی آن می تواند راه گشای برخی مشکلاتمان باشد.
سهیل دادخواه، رئیس جهاد دانشگاهی واحدهرمزگان گفت: از اینکه مجموعه شهرداری بندرعباس با چنین دیدی به جهاد دانشگاهی می نگرند،جهاد دانشگاهی در تلاش است پلی باشید میان دستگاه های اجرایی ومتخصصین تا کارها به درستی و در چرخه ای زودبازده با صرف وقت کمتر محقق شود.
دادخواه با اشاره به اینکه در جهاد دانشگاهی بخش های آموزشی، فرهنگی و پژوهشی در کنار هم در تلاش برای رشد جایگاه استان هرمزگان هستند، اظهار کرد: بیشتر اهداف جهاد دانشگاهی در هرمزگان بر پایه دریا و ساحل بنا شده است و برنامه های پژوهشی در این حوزه شکل می گیرد و به همین دلیل می توانیم همکاری های مشترکی در جهت توسعه ساحل و استفاده بهینه از دریا داشته باشیم.
دادخواه با بیان اینکه پرورش نیروهای تخصصی در دستگاه های اجرایی با توجه به نیاز آن دستگاه یکی از اهداف جهاد دانشگاهیاست، اضافه کرد: امیدوارم در این بخش بتوانیم همکاری های بیشتری داشته و نیروی انسانی با توجه به نیاز شهرداری بندرعباس را پرورش دهیم.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی