منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۹
شناسه خبر: 212892
گروه :خبر

گروهی از خادمان حرم امام رضا(ع) روز چهارشنبه با حضور در سایت هسته ای فردو، در مراسمی پرچم رضوی را در این مکان به اهتزاز درآوردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، گروهی از خادمان حرم امام رضا(ع) روز چهارشنبه با حضور در سایت هسته ای فردو، در مراسمی پرچم رضوی را در این مکان به اهتزاز درآوردند.

به گزارش ایرنا، در این مراسم که به همت هیات رزمندگان اسلام استان قم برپا شد، معاون سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه سایت فردو نماد مقاومت و صبر ملت ایران است، گفت: با فناوری هسته ای، جوانان غیرتمند این مرز و بوم توانستند اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی را در جهان افزایش دهند.

اصغر زارعان افزود: ما در جلسه ای که با دکتر صالحی خدمت آیت الله واعظ طبسی بودیم، از ایشان خواستیم که خادمان حرم حضرت امام رضا(ع) به سایت های هسته ای کشور اعزام شوند که خوشبختانه این امر امروز اتفاق افتاد.

وی ابراز امیدواری کرد که بتوانیم این نماد و نمادهای مشابه را حفظ کنیم و با توسل به ائمه اطهار(ع) راهمان را بیش از پیش ادامه دهیم.

مسوول گروه خادمان حرم حضرت امام رضا(ع) نیز در این مراسم گفت: دشمنان تلاش زیادی داشتند که این مجموعه باعظمت هسته ای را از بین ببرند که نتوانستند به این هدف خود برسند.
محمد فائزی خطاب به کارشناسان سایت فردو، افزود: رهبر معظم انقلاب ضمن تشکر از زحمات شما فرمودند شما کاری کردید که شیطان بزرگ نتوانست این مجموعه عظیم را از بین ببرد.
وی گفت: شما دل امام زمان(عج) و مقام معظم رهبری را شاد کردید و مطمئنا دعای خیر ائمه اطهار(ع) مشمول حال شما جوانان غیرتمند و فعال در صنعت هسته ای است.
وی تصریح کرد: از امروز با قرار گرفتن پرچم رضوی در سایت هسته ای، این مجموعه به نام فردوی رضوی نامیده می شود.

فائزی افزود: پرچم رضوی منقش به کلمه توحید است و امروز قرارگرفتن این پرچم در این مکان به این معنا است که سایت هسته ای فردو که نماد اقتدار ایران اسلامی می باشد، در حصن حصین امام رئوف قرار گرفته است.

مسوول هیات رزمندگان اسلام استان قم نیز در این مراسم گفت: امسال ستاد استقبال از خادمان امام رضا(ع) برنامه های متنوعی در قم داشته است و ما از آستان قدس رضوی نیز درخواست کردیم که برنامه ای نیز در سایت هسته ای فردو داشته باشند.

محمدعلی شمس افزود: معمولا خادمان حرم امام رضا(ع) پرچم مقدس رضوی را پس از حضور در اماکن مختلف و عرض ارادت مردم نسبت به آن، به حرم امام رضا(ع) برمی گردانند، اما امسال برای نخستین بار پرچم رضوی در سایت هسته ای فردو و مسجد مقدس جمکران به اهتزاز درآمد.
گروه هفت نفره از خادمان حرم امام رضا(ع) در ادامه این برنامه از قسمت های مختلف سایت هسته ای فردو دیدن کردند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان