منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۲
شناسه خبر: 218896
گروه :خبر

یک مسیحی برای توهین به دانشجویان مسلمان یک دانشگاه آمریکایی، صفحات پاره شده قران را خورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، یک مرد مسیحی در آمریکا برای تحریک کردن مسلمانان، قرآن را خورد.

مرد

یک جوان مسیحی برای تحریک کردن دانشجویان یک دانشگاه در آمریکا و عصبانی کردن جمعی از مسلمانان دانشجو در محوطه دانشگاه، برخی از صفحات کتاب مقدس مسلمانان “قرآن” را کنده و بلعید.
این مرد جوان مسیحی که چند نفر نیز با پلاکاردهای مزین به شعارهای ضد اسلامی وی را حمایت می کنند، با وحشی گری ظاهری خود صفحات قرآن را می خورد. پلیس نیز در صحنه حضور دارد اما همانطور که در فیلم دیده میشود از این مرد مسیحی حمایت می کند و اجازه اهانت و توهین را به این فرد می دهد.

وی با عصبانیت تمام جملاتی را رو به مسلمانان می گوید:

شما حال به هم زنید. همتون به جهنم میرین. آره. ازتون متنفرم. کتابتون رو می خورم.

مرد

مرد

مرد

مرد

مرد

مرد

بر روی لباس وی نیز جملاتی در رد و نکوهش پیامبر مسلمانان حضرت محمد (ص) چاپ شده است که قابل انتشار نیست.
اما این ویدئو توسط شوی تلوزیونی “دین شو” که یک برنامه آمریکایی حمایتی از اسلام است پخش شد که در آن برنامه عملکرد وحشیانه این مرد مورد نکوهش قرار گرفت.

برای دیدن ویدئو اینجا را کلیک کنید

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی