منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۲
شناسه خبر: 315026
گروه :خبر
IMG_9702_4250[1]

معاون فرماندار بستک گفت: انگیزه های جناحی و حزبی، شوراهای اسلامی را از کار اصلی خود باز ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، محمد احمدی معاون فرماندار بستک در گردهمایی شوراهای اسلامی بخش ها و روستاهای شهرستان بستک با بیان اینکه شوراها پل ارتباطی موثر مردم با دولت برای حل مشکلات هستند، اظهار داشت: شوراها در توسعه، عمران و آبادانی شهرها و روستاها نقش موثر و انکار ناپذیری دارند و انتظار می رود مردم نیز برای توسعه و پیشرفت منطقه خود نهایت همکاری را با اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا داشته باشند.

 

وی افزود: دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی باید با مسئولین شهرستان تعامل داشته باشند و مسایل و مشکلات روستاها را شناسایی و اولویت بندی نموده و با تمام توان و امکانات موجود برای  برنامه ریزی در رفع مشکلات تلاش نمایند.

 

معاون فرماندار بستک تأکید کرد: شوراهای اسلامی باید در جهت خدمت صادقانه، قانونمداری، تلاش در جهت اجرای اقتصاد مقاومتی، دعوت از سرمایه گذاران بخش خصوصی، فراهم کردن فرصت های شغلی برای جوانان و پرهیز از بازی های جناحی تلاش کنند.

 

احمدی با اشاره به نقش شوراهای اسلامی در تحقق اقتصاد مقاومتی در روستاها، افزود: شوراهای اسلامی در حوزه اقتصاد مقاومتی با بهره گیری از توان نخبگان جامعه می توانند هم در جهت رونق تولید، فضای کسب و کار و فراگیر کردن اقتصاد مقاومتی و هم در نهادینه کردن فرهنگ مشارکتی پیشتاز باشند.

 

وی بیان داشت: دولت تدبیر و امید به بحث توسعه روستایی اهتمام ویژه‌ای دارد و تلاش می کند با ایجاد بسترهای لازم زمینه ایجاد اشتغالزایی و تولید را فراهم و از مهاجرت روستائیان جلوگیری کند.

 

معاون فرماندار بستک با بیان اینکه برنامه راهبردی دولت یازدهم توسعه متوازن تمامی بخش های کشور است افزود: مسوولین وظیفه دارند تا با بازدید مستمر از روستاها و مناطق کمتر توسعه یافته، مشکلات این مناطق را بررسی و نسبت به رفع موانع توسعه آن تلاش نمایند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت