منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۵
شناسه خبر: 304997
گروه :خبر
13940525000279_PhotoA

معاون اول قوه قضاییه در مراسم تودیع و معارفه رؤسای سابق و جدید دیوان عدالت اداری با بیان اینکه یکی از مصادیق بارز ظلم، انکار حق است، اظهارداشت: افرادی که گذشته خوبی داشتند اگر به خود نیایند انتهای مسیرشان قعر جهنم خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، صبح امروز مراسم تودیع و معارفه رؤسای سابق و جدید دیوان عدالت اداری با حضور حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضاییه، ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور، حجت‌الاسلام منتظری دادستان کل کشور، حجت‌الاسلام بهرامی رئیس دیوان عدالت اداری، اصغر جهانگیر رئیس سازمان زندان‌ها و جمعی دیگر از مسئولان قضایی کشور در ساختمان جدید دیوان عدالت اداری برگزار شد.

حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای در این مراسم اظهارداشت: یکی از مصادیق بارز ظلم، انکار حق است و خیلی اتفاق می‌افتد که انسان حقایق مسلم را نادیده بگیرد.

وی افزود: عده‌ای با قلم یا زباشان این نظام و خدمات ارزشمندی را که امام راحل با مجاهدت‌های خود داشته و همچنین قانون اساسی و قوانین را نمی‌پذیرند.

معاون اول قوه قضاییه افزود: گاهی عده‌ای که از ابتدای انقلاب تا امروز مسئولیت‌های گوناگونی داشته‌اند با کمال بی‌انصافی سخن می‌گویند و قلم می‌زنند و حقایقی را منکر شده و مسائلی را مخدوش می‌کنند.

وی ادامه داد: این افراد کسانی هستند که با بی‌انصافی تمام در داخل کشور روباه پیر یعنی انگلیس و شیطان بزرگ یعنی آمریکا را همراهی می‌کنند و نظام جمهوری اسلامی را به اوصافی متهم می‌کنند که نمی‌خواهم به زبان بیاورم و در ازای آن از نظاماتی به خوبی توصیف می‌کنند که بویی از مردم سالاری نبرده‌اند و در آنجا خبری از دموکراسی و حقوق بشر نیست.

اژه‌ای تصریح کرد: ما همیشه در این مقطع یعنی ماه رجب هرچقدر به حق نزدیک می‌شویم وسوسه شیطان هم بیشتر می‌شود به همین جهت اگر بخواهیم به سلامت به مقصد برسیم پیوسته باید از خدا استمداد بطلبیم و اگر خدای ناکرده بخواهیم به حال خود رها شویم معلوم نیست چه عاقبتی داشته باشیم.

معاون اول قوه قضاییه در ادامه گفت: ملاحظه می‌کنیم افرادی را که گذشته خوبی داشتند و قبل و بعد از انقلاب و در زمان جنگ و پس از جنگ در امور و مسائل مختلف کارهای خوبی کردند اما امروز نمی‌دانم چه شده و نمی‌دانم خدای نکرده غفلت از خدا پیدا کرده‌اند چرا که مسیری را می‌روند که اگر به خود نیایند و به خدا توسل نکنند انتهای مسیرشان قعر جهنم خواهد بود.

ادامه دارد…

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است