منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۸:۵۰
شناسه خبر: 351947
گروه :خبر
img_1030

رئیس گمرک پارسیان با اشاره به کشف وانهدام 2 تن مواد نیروزا در ورودی گمرک شیوء گفت:جوانان با مصرف مواد نیروزا جان خود را به خطر می اندازند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر؛مواد و داروهای نیروزا و مکمل های پروتیینی از جمله موادی است که استفاده آن در بین نوجوانان و جوانان به ویژه ورزشکاران رواج دارد تا به وسیله آن بتوانند قدرت جسمی خود را بیش از حد افزایش داده و توانمندی فوق العاده پیدا کنند.
اما مصرف این داروها و مکمل ها می تواند با عوارض و خطرات جبران ناپذیری همراه باشد که گروه مصرف کننده این مواد یا اطلاعات کافی را ندارند و یا توجه چندانی به آن نمی کنند.

کرمی رئیس گمرک پارسیان در گفتگو با خبرنگارپارسیان خبر از کشف 2 تن مواد نیروزا با همکاری دادگستری و دریابانی شهرستان خبرداد که صبح امروز در اذعان عمومی منهدم شد.

وی افزود: این محموله به صورت خرد واز چند لنج باری طی یکسال کشف شده است که امروز توانستیم باهماهنگی دستگاههای زیربط آن را ازبین ببریم.

کرمی درباره ارزش ریالی این محموله گفت:با توجه به اینکه فروش این مواد،غیرقانونی می باشد،تاکنون ارزش ریالی دقیقی از سوی مبادی ذیربط اعلام نشده است.

کرمی با توصیه به نوجوانان وجوانان گفت:با توجه به خطرات اینگونه مواد و پودرهای بدنسازی غیر مجاز برای سلامت آنان، از مصرف اینگونه داروها خودداری کرده و سلامت خود را با مصرف آنان به مخاطره نیندازند.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی