منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۳
شناسه خبر: 275622
گروه :خبر
IMG_6228

نماینده ولی فقیه در هرمزگان تصریح کرد:اگر با قضیه برجام خوب برخورد شود، آن راهی برای کمال ماست و اگر این باور پابرجا باشد کار ما عالی خواهد بود. ما باید این خودباوری که با سختی و تلاش بدست آمده را حفظ کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از ندای ساحل، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی، نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس در مراسم سالگرد ورود حضرت امام خمینی(ره) به میهن در گلزار شهدای بندرعباس گفت: 12 سال جنگ ما با قدرت های بزرگ جهان در شکل 5+1 ثابت کرد که بعد از 37 سال ایران همان حال و هوای خود را دارد.

 

نعیم آبادی با بیان اینکه  به کسی که می خواهد مستقل باشد همه باید کمک کنند و مانع تراشی نکنند، اظهار کرد: داستان انقلاب ما اول ریشه های وابستگی را قطع کرد، پس از همان اول نمی شود همه چیز را داشت.

وی  افزود: انقلاب مانند کودکی است که تازه روی پای خود ایستاده است و نباید توقع زیادی از آن داشت، باید به این انقلاب مهلت داد.

استاد حوزه و دانشگاه در خصوص مقاومت ملت ایران اظهار کرد: 12 سال در کل جهان سخن از مقاومت ما بود و عاقبت نتوانستند اراده خود را بر ما تحمیل کنند و به فرجام رساندن برجام نمونه ای از صبر و مقاومت یک ملت مقاوم است.

 

نعیم آبادی بیان کرد: بعضی ها انتظار دارند بعد از برجام هیچ مشکلی در جامعه نباشد و همه چیز ارزان شود در حالی که چنین چیزی نیست.

 

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان خاطر نشان کرد: اگر با  برجام خوب برخورد شود، راهی برای کمال ماست و اگر این باور پابرجا باشد کار ما عالی خواهد بود. ما باید این خودباوری که با سختی و تلاش بدست آمده را حفظ کنیم. اگر صحیح برخورد نشود برجام برای ما یک مصیبت می شود.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است