منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۰
شناسه خبر: 237853
گروه :خبر
IMG_2520

مدرس دانشگاههای آمریکاگفت: انقلاب ایران تقریبا تمام جهان را تحت تاثیر خود قرار داد و به دنیا بیان داشت که می توان به دین و ایمان خود رجوع کرد و دریک جامعه مدرن زندگی کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس، اکبر محمد پری اسکات، مدرس دانشگاههای آمریکا با اشاره به  نقض حقوق بشر در آمریکا گفت: حقوق بشر بدنبال مرکوم شهباز در آمریکا آغاز شدو در حالی که  میلیون ها نفر از آفریقایی های   مسلمان را برای بردگی به آمریکا برده شدند اذهان را در برابر نور دانش بسته نگه داشتند و باعث شد ما به عنوان برده باقی بمانیم.

 

 

 

 

 

پری اسکات افزود: آمریکا حقوق بشر ما را نقض کرد همانطور که در گذشته ایران تحت تسلط شاه بود و به سمت شرق رفت تا بتواند در برابر آمریکا ایستادگی کند و این جنبش در بین مردم ایران ایجاد شد که روح خودشان را از دست دادند و مجبوربه نبعیت از باورهای امریکایی شدند.

 

 

 

 

 

وی با اشاره به علاقه دانشجویان  برای ادامه تحصیل در آمریکا بیان کرد: مردان و زنانی که به دنبال دانش هستند خود را به خدا نزدیک می کنند اما زمانی که وارد آمریکا می شود باید هویت خود را حفظ کرده و دانشی که کسب می کنید نعمتی برای مردم ایران باشد نه اینکه ماندن امریکا سبب از دست دادن دین و ایین شما شود و امکان تبلیغ دین خود را نداشته باشید.

 

 

 

 

 

این مدرس دانشگاهی  با اشاره به تحریم های آمریکا علیه دولت ایران و ملت ایران،گفت: انقلاب ایران تقریبا تمام جهان را تحت تاثیر خود قرار داد و به دنیا بیان داشت که می توان به دین و ایمان خود رجوع کرد و دریک جامعه مدرن زندگی کنیم.

 

 

 

 

 

 

وی ادامه داد: قلب ایران دین مردمانش است  و مشروعیت دارد اما روح کشور شما روح و ایمان مردم است شما به عنوان یک انسان حق دارید به تکنولوژی دست یابید و ظرفیت استفاده ازتکنولوژی که خدا به شما هدیه کرده است را دارید.

 

 

 

 

 

 

پری اسکات گفت:در تاریخ گذشته ایران حمله به کشورهای دیگر و قتل عام مردم وجود ندارد و زمانی که به کشور شما حمله شد شما فقط از خودتان دفاع کردید در حالی که آمریکا به دنبال آن است که شاخ غول را بشکند.

 

 

 

 

 

وی، با اشاره به جشن گرفتن جنبش 25ساله ایرانیان، اظهارکرد: زمانی که جیمی کارتر به ایران آمد خیالی آسوده از جایگاه خود داشت و جامعه اسلامی را نادیده گرفت در حالی که آغاز، پایان بود، چرا که پیام امام خمینی(ره) پژواک زیادی بین مردمی را  داشت که به شدت حقوقشان نقض می شد.

 

 

 

 

 

نماینده بین المللی ملت اسلام در آمریکا تصریح کرد: تاریخ شما مانند حال ما سیاه پوستان در آمریکا می باشد اما این تفاوتوجود دارد که ما  نتوانستیم آمریکا را به جامعه ای که به حقوقمان احترام بگذارد تبدیل کنیم اما شما توانستید جامعه خود را از رهبری شاهی که دست نشانده آمریکا بود نجات دهید در واقع خداوند شما را قرین رحمت خود قرار داد تا جامعه و جایگاه خود را حفظ کنید.

 

 

 

 

 

این مدرس دانشگاهی با بیان اینکهسیاهپوستان در آمریکا 450سال در حال مبارزه برای کسب حقوق بشر هستند، اظهار کرد: کشتن جوانان سیاه پوست در آمریکا در حال افزایش است و دپارتمان آمریکا نیروهای پلیس خود را به اسرائیل فرستاده تا آموزشهای لازم برای کشتن سیاه پوستان شبیه آنچه که نیروهای اسرائیلی علیه مردم فلسطین انجام می دهند را کسب کنند.

 

 

 

 

 

 

پری اسکات با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری(مدظله التعالی)  افزود: جوانان سیاه پوست برای اینکه بتوانند رنج و دردی را که تحمل کرده اند را بیان کنند اعتراضات خود را در خیابانها آغاز کردند اما هیچ کشوری در دنیای مدرن افراد سیاه پوست را برای بیان دردهایش جز کشور ایران دعوت نکرد.

 

 

 

 

 

وی با اشاره به نادیده گرفته شدن حقوق شهروندان سیاه پوست آمریکایی گفت: دلیل اصلی بنیان نقض حقوق بشر علیه سیاه پوستان بخاطر برتری سفید پوستان نسبت به افراد سیاه پوست است و هرروز این عقیده را در خود پرورش می دهند.

 

 

 

 

وی با اشاره به مذاکرات، بیان کرد: وجود دروغ و عدم صداقت در مذاکرات اثر ندارد لذا تا زمان ایجاد صداقت مذاکرات باید متوقف شود.

 

 

 

 

 

این مدرس دانشگاههای آمریکاهدف آمریکا از جنگ حفظ منافع استراتژیک خود است،خاطرنشان کرد: منافع ایالت متحده امریکا به عنوان یک کشور سرمایه دار انباشته کردن و کسب ثروت است که آن را تحت لوایح جنک و کشتار دیگر مردم می داند و باید مواظب باشد که آمریکا قصد دارد چنین طرحی را برای شما پیاده کند چون آمریکا به دنبال جهان تک قطبی است تا تسلط خود را بر دیگر کشورها حفظ کند.

 

 

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است