منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۸
شناسه خبر: 186992
گروه :خبر
IMG_844333

معاون نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع دانشجویان هرمزگانی گفت:سونامی انقلاب اسلامی متوقف نشده است و درحال حاضر در حال نزدیک شدن به سواحل دشمن می باشد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از رسانه دانشجویی هرمزپرس، دریا دارعلی اکبرخراتیان معاونت نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع دانشجویان هرمزگانی گفت : یمن برخلیج عدن،تنگه باب المندب و دریایی سرخ تسلط دارد و یکی از جاهای استراتژیک در خلیج فارس است و از این رو دارای ودژیگی های خاصی است.

خراتیان افزود:امروزه  جریاناتی که در داخل یمن در حال وقوع است منشا چندین ساله دارد که میتوان گفت یمن یک انقلاب مجدد در انقلاب اسلامی ویک رویش درجهان است.
وی گفت:انقلاب اسلامی ایران اولین انقلاب شیعی بوده است و برای گرفتن حق  امام معصوم از استکبار و شیاطین شکل گرفت است،در حال حاضر یمن به عنوان قطب دوم انقلاب شیعی شناخته شده است.
این مقام مسئول انقلاب اسلامی را همانند یک سونامی بر سر قدرت های جهانی دانست و گفت:سونامی انقلاب اسلامی متوقف نشده است و درحال حاضر در حال نزدیک شدن  به سواحل دشمن می باشدکه هیچ موقع از امواجش کاسته نشده و به لطف خدا دیری نخواهد پایید که  این سونامی جبهه های دشمن را درمی نوردد.
وی افزود:کشورهای عربی نمی توانستند دربرابر قدرت صهیونیستها و امریکا بایستند به همین خاطر میبینیم که الان نوکر بی جیره و مواجب امریکا و اسرائیل هستند اما در کشور مجاور عربستان  گروههای کوچک شیعی از دل  کشوریمن برخاستند و در برابر کشورهای غربی و متحدانشان در خاورمیانه ایستاده اند.
دریا دار خراتیان گفت:اگر می بینید امروز امریکا دیگر از  جنگ مستقیم حرف نمیزند و میخواهد از راه  اعتلاف وارد شود ازبرکات  انقلاب اسلامی است که باعث شده است این کشو حدو حدود خود را بداند.
وی افزود:بعد از جنگ 2006 که در لبنان اتفلق افتاد محبوب ترین رهبر عربی سیدحسن نصرالله شد و  وهنوز هم  جایگاه ویژه ای در دنیای اسلام دارد، با اتفاقاتی که در لبنان افتاد و باعث پیروزی در ان جنگ شد  تمام مسلمانان به این نتیجه رسیداند که باید به عنوان دین در مقابل صهیونیسم وآمریکا ایستاد.
وی ادامه داد:عربستان سعودی سالهاست که  میلیاردها دلار برای تخریب جمهوری اسلامی ایران خرج می کند از جمله خرید شبکه های ماهواره ای ،باج دادن به امریکا و اسرائیل، برقراری رابطه با کشورهای غربی از جمله امریکا.

خراتیان افزود:ما اگر میخواستیم 50سال در یمن تبلیغات کنیم به اندازه این 50 روز نمیتوانستیم انقلاب اسلامی را در یمن نشر دهیم،زیرساختهای زیادی در یمن نابودشده وهزینه های زیادی بریمن واردشد ولی شک نکنید که خداوند دشمنان شما را از احمقها آفریده است وبا این کار آب به اسیاب انقلاب اسلامی ریخته اند.
وی در پان گفت:آمریکایها غلط میکنند که بگویندهمیشه هسته ای ایران را کنترل میکنیم،در رسانه ها همه چیز می گویند ولی از عهده جمهوری اسلامی ایران برنمی آیند وحرفهای که در مذاکرات هسته ای میزنندبا چیزی که در رسانه ها مطرح مکنندمتفاوت است،ما در اوج مذاکرات هسته ای آماده ایم که اگر آمریکا ی ها دست از پا خطا کند آنها را نابود کنیم ، بیکار ننشسته ایم و دست روی دست نگذاشته ایم که مذاکرات به جایی برسد یا نرسد ما در همه حال آماده اییم.

 

انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است