منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۵
شناسه خبر: 190762
گروه :خبر
همدردی+مدیر+کل+فرهنگ+و+ارشاد+اسلامی+هرمزگان+با+هنرمند+و+شاعر+سیریک

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان با اشاره به اینکه آن چه امروز انقلاب اسلامی را در برابر آسیب ها ایمن کرده نقش رهبری است گفت : ولایتمداری مردم ایران نیز باعث شده است ایران اسلامی به قدرتی خدشه ناپذیر در جهان تبدیل شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، علیرضا درویش نژاد مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده هرمزگان به مناسبت فرا رسیدن ایام سالروز رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی نقش رهبری را در سعادت و کامیابی انسان ها بسیار با اهمیت دانست و افزود: یکی از وجوه متمایز انقلاب اسلامی ایران با سایر انقلاب های مشابه در منطقه ، نقش رهبری است.

وی اظهار داشت: امام خمینی(ره) تمام وجوه حکومت و نظام را در خدمت مردم می دانست و هیچگاه اجازه نداد مسئولی از این دیدگاه عدول کند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان امام خمینی (ره) فقط رهبر انقلاب اسلامی نبود یادآور شد: امام خمینی (ره) مورد احترام همه جهانیان و حتی مخالفان انقلاب بود و بسیاری از آزادی خواهان جهان از فرامین ایشان تبعیت می کردند.

درویش نژاد با اشاره به اینکه  آن چه امروز انقلاب اسلامی را در برابر بسیاری از آسیب ها ایمن کرده نقش رهبری است خاطر نشان کرد : ولایتمداری مردم ایران نیز باعث شده است ایران اسلامی به قدرتی خدشه ناپذیر در جهان تبدیل شود.

وی تصریح کرد: تلاش بنیانگذار جمهوری اسلامی برای وحدت جهان اسلام به دور از طایفه گرایی و قوم گرایی باید مورد ستایش قرار گیرد الگویی برای تمام مسلمانان باشد .

وی با اشاره به حمایت امام خمینی(ره) از جنبش های آزادی خواهانه و تکیه بر خودباوری مسلمانان افزود : سیره زندگی امام (ره )  بهترین الگو برای مردم جهان معرفی شده است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان اضافه کرد: کسانی که به جهاد نفس اعتقادی ندارند و توان انجام این گونه جهاد را در خود نمی بینند، دست به تندروی می زنند و با سوء استفاده از واژه جهاد، سلاح در دست می گیرند و جهاد با سلاح را جایگزین جهاد با نفس می کنند.

درویش نژاد با اشاره به تاثیرات مستقیم و غیرمستقیم اندیشه های امام خمینی (ره) در عرصه های مختلف زندگی مردم این کشور جنوب شرق آسیا گفت: بسیاری از کتاب ها و سخنان امام راحل در اندونزی ترجمه شده و مورد علاقه دوستداران امام (ره) است.

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند