منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۹
شناسه خبر: 269046
گروه :خبر
IMAGE635730010178773069

امام جمعه حاجی آباد گفت: برخی ها با نگاه کردن به جبهه گسترده استکبار ترسیدند و در مقابل ملت ایران جبهه گرفتند در حال که انقلاب ما با قدرت خداوند گره خورده و ما با خدا معامله کردیم.

به گزارش هرمز به نقل از پیارم حجت الاسلام مختاری در خطبه های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه هر جامعه ای باید از امام و مسیر امام و نائبش تبعیت کند افزود: تا زمانی که اطاعت پذیری به جامعه برنگردد امام هم به جامعه برنمی گردد و امام زمان(عج) قرار است بیاید تا کار نیمه تمام دیگر ائمه را تمام کند راهی به جز این نیست که امت تابع امام باشد .

 مختاری اظهار کرد: با فضل خدا ایران اسلامی ما و با وجود مردمی ولایت مدار چه در ایام انقلاب و چه بعد از انقلاب اطاعت پذیری شون را نسبت به نائب امام زمان (عج) خوب نشان دادند و راه رسیدن به ظهور امام زمان(عج) هم همین اطاعت پذیری از نائب امام زمان می گذرد.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ما در مقابل ناباوری استکبار جهانی و ایادی انها با چند شاخصه مهم پیروز شد که یکی از این شاخصه ها ایمان و اعتقاد مردم به خدا بود که باعث شد مردم از جن خودشان هم برای این کشور بگذرند.

مختاری افزود: بعد از انقلاب هم یک جبهه وسیع از دشمنان در مقابل کشور، نظام وملت ما صف کشیدند تا انقلاب را تخریب کنند که استکبار جهانی در راس انها امریکای جنایتکار گروهای تکفیری داعش صهیونیسم بین الملل برخی از قدرتهایی که از انقلاب ما وحشت به جانشان افتاد بود که جبهه وسیع و گسترده در مقابل کشور ما ایجاد کردند.

وی تصریح کرد: برخی ها با نگاه کردن به جبهه گسترده استکبار ترسیدند و فکر کردند که داعش، تکفیری ها، سعودی استکبار جهانی همه در مقابل این ملت جبهه گرفتند ولی انقلاب ما با قدرت خداوند گره خورده است و ما با خدا معامله کردیم و در راه خدا گام برداشته ایم.

مختاری تاکید کرد:ملت ما از استکبار جهانی صیهونیسم بین الملل سعودی ها و تکفیری ها دیگر ترسی ندارد، این ملت ایران نیست که دارند با آن دشمنی می کنند این دین خداست انها در مقابل خدا هیچ قدرتی ندارند.

امام جمعه حاجی آباد گفت: دشمنان انقلاب و نظام ما جنگ تحمیلی بر علیه ما به راه انداختند و صبر و مقاومت مردم ما باعث شد که مبانی انقلاب ما به جهانیان صادر شود این است حقیقت انقلاب ما دشمن تاب و توان ایستادن در مقابل انقلاب ما را ندارد، البته ما باید حواسمان جمع باشد انچه که سبب پیروزی ما در این نهضت شد همان ها نیز امروز انقلاب را حفظ می کند نهضت ما منشا و مکتبش خداوند متعال و اسلام بود امروز هم و مکتب حرکت ما در همه ابعاد داخلی بین اللملی خداوند متعال می باشد یکی از شعارهای نهضت امام راحل معنویت بود انقلاب معنوی با انقلابهای دیگر متفاوت است این انقلاب برگرفته از دین اسلام و خداوند است.

امام جمعه شهرستان حاجی آباد گفت: امروز باید شعار انقلاب ما هیهات منه ظله امام حسین (ع) باشد اون روز همه گرد نعمت ولایت فقیه جمع شدید و با وحدت و هم دلی و شهادت طلبی انقلاب را به پیروزی رساندیم و امروز هم باید همین باشد در همین قصه دفاع از حرم وقتی احساس کردیم نیاز است از حرم ائمه دفاع کرد چه موجی از حرکت در جامعه ما ایجاد شد و اون روحیه وحدت در محور ولایت که وجود داشته باشد و تقویت بشود .

مختاری در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به دو انتخابات مهم در پیش رو داریم افزود: مقام معظم رهبری در سخنان اخیرشان به دلیل مهم بودن این دو انتخابات تاکید دوباره بر فتنه 88 کردند وفرمودند: نقشه و دسیسه دشمن در فتنه 88 برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران به دست ایادی داخلی و برخی از دشمنان ایران اجرا شد و ما باید در کشور مراقبت باشیم که دیگر این اتفاقات نیفتد.

وی با بیان اینکه شناسایی 30 نفر از افراد موجود در یک لیست کار دشواری است گفت: مقام معظم رهبری در دیدار اخیر خود فرمودند اگر بنده ببینم افراد موجود در یک لیست مومن و انقلابی هستند به حرفشان اعتماد می‌کنم. بنابراین ممکن است خیلی ها را نشناسیم اما اگر لیستی از افراد مطمئن، مومن‌،‌انقلابی با سوابق روشن باشد از آن لیست استقبال می‌کنیم.

مختاری افزود : شاهد افتتاح فاز 19 و 18پارس جنوبی بودیم و با فضل خدا وزحمات دولت مردان و همت خدوم مجموعه خاتم الانبیا سپا ه در دل تحریم ها و در اوج مشکلات ساخته و افتتاح شد و از زحمات این عزیزان تقدیر و تشکر می کنیم.

مختاری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اقتدار و درایت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سال‌های اخیر، خاطرنشان کرد: سپاه در هر عرصه‌ای وارد شده حرکات خوب و ارزشمندی انجام داده و با درایت گام برداشته است.

وی برخورد سپاه پاسداران با دو فروند ناوهای آمریکا و دستگیری 10 تن از تفنگ‌داران آمریکا را نمونه‌ای از اقتدار نظام اسلامی دانست و افزود: اقتدار و صلابت جمهوری اسلامی در حفظ و حراست از حریم کشور از مهم‌ترین پیام‌های این حرکت مقتدرانه سپاه بود.

مختاری در پایان سخنان خود با اشاره به روند شکل‌گیری برجام خاطرنشان کرد که طی هفته آینده پرونده تحریم‌های ظالمانه بسته شده و زمینه تازه‌ای را برای توسعه و رونق تولید شکل بگیرد.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی