منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۳
شناسه خبر: 331202
گروه :خبر
IMG_1146
 

منتخب هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری:

انقلابی کسی است که به امر مولا و برای مولا کار کند

منتخب هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری گفت: انقلابی کسی است که به امر مولا و برای مولا کار کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از میناب جنوب، آیت الله سید روح الله صدرالساداتی منتخب مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری در جمع کارکنان ناحیه میناب با اشاره به اینکه تداوم انقلاب اسلامی مساوی با عدم ایستایی است گفت: انقلابی کسی است که به امر مولا و برای مولا کار کند.

 

منتخب خبرگان امر و مصلحت خداوند را بالاترین اراده و مشی خداوند در هر اموری دانست و افزود: اگر امر خدا نباشد همه چیز در جای خودش می ماند و از بین می رود.

 

صدر الساداتی انقلابی بودن را ایجاد یک تحول درونی و منقلب شدن و تشدید فعالیت های اجتماعی در راستای کمک و رفع دغدغه های محرومین برشمرد و گفت: نشستن و حرکت نکردن رو به جلو بر خلاف انقلابی بودن است چرا که انقلابی بودن تشخیص وظیفه و عمل به وظیفه ،مهاجرت از بیت النفس و رسیدن به قرب الهی است.

 

وی با بیان اینکه منافقین و دشمنان انقلاب درصدد ضربه زدن از درون به این نظام هستند عنوان کرد: هوشیاری یک فرد انقلابی و درایت مقام معظم رهبری و شناختن ریشه نفاق باعث جلوگیری از پوسیدگی انقلاب از درون می شود.

 

صدرالساداتی در ادامه ماه رمضان را ماه خودسازی و چشیدن لذت های ماورایی و بریدن از تعلقات دنیایی دانست و اذعان کرد: اگر می خواهیم کشور خود را بسازیم باید خود را بسازیم و کار برای رضای خدا را بر تعلقات دنیایی ترجیح دهیم.

 منتخب خبرگان هرمزگان خودسازی را راهی برای رسیدن به خداشناسی دانست و خاطر نشان کرد: فرد انقلابی باید از تعلقات دنیایی بپرهیزد و لذت های ماورایی که همان رسیدن به قرب الهی است را بر دیگری ترحیج دهد.

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است