منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۵
شناسه خبر: 210819
گروه :خبر
13921217000264_PhotoA

44 گروه جهادی در نامه‌ای به هاشمی‌رفسنجانی تاکید کردند: جناب حجت الاسلام، انقلابی‌گری به محل تولد نیست، به سابقه هم نیست، به ثبات در عقیده است!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، در روزهای اخیر مصاحبه‌ای از آقای هاشمی رفسنجانی با هفته نامه طلوع منتشر شده است که واکنش هایی را به همراه داشته است. در قسمتی از این مصاحبه به نقل از وی آمده است که: «بعضی‌ها هم اصلاً آن موقع‌ها نبودند و در کوچه‌های روستاهایشان می‌گشتند، ولی الآن آمده‌اند و انقلابی شده‌اند.»

در همین راستا گروه‌های جهادی با انتشار نامه‌ای به این صحبت آقای رفسنجانی واکنش نشان داده و از آن انتقاد کردند، متن نامه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب حجت الاسلام و المسلمین رفسنجانی

هر انقلاب همراه انبوه تحولاتی که ایجاد می کند مفاهیم ویژه خود را مطرح می‌کند که تفسیر آنها بر عهده انقلابیون است. قطعاً در گفتمان انقلاب اسلامی در تعریف واژه انقلابی آنها که رنج زندان کشیده و خاک تبعید خورده اند اولویت دارند اما راه بر ما که در هوای پس از انقلاب تنفس کرده ایم بسته نیست. تلاش برای یافتن ویژگی های فرد انقلابی ما را به سمت شناسنامه انقلابی های با سابقه می کشاند و در محل تولدشان، نوق و نور و کمره و… را می بینیم.

به تاریخ انقلابهای انبیا نیز اگر بنگریم درمی‌یابیم، تنها مستضعفان بوده اند که به ندای الهی پاسخ گفته اند و فرستادگان پروردگار را یاری کرده اند، آنها که دل به جیفه دنیا بسته بودند و غرق دررفاه و لذات مادی شده بودند، قلبهایشان سنگ و گوشهایشان به روی حق بسته بوده است. از همین رو بنیانگذار انقلاب اسلامی به انقلابیون هشدار داد از خوی کاخ نشینی حذر کنند و خود را خادم کوخ نشینان بدانند، آن روز که فرمود «یک موی سر این کوخ نشینها و شهید دادگان به همه کاخها و کاخ نشینان جهان شرف و برتری دارد.»

کوخ نشینها که امام سفارششان را کرده بود، همانها بودند که زیر چرخهای توسعه لیبرالیستی له شدند و دم برنیاوردند چراکه یک انقلابی با سابقه در صدر هیأت دولت نشسته بود.

عرق ریختند و سدها ساخته شد تا شما سردار سازندگی لقب بگیرید و از مانور تجمل سخن بگویید و آنها تنها انگشت تعجب به دهان بگیرند، فکر شورش به مخیله شان هم خطور نکرد، نگاهشان به شما، یک انقلابی بزرگ بود.

برای نان قیام نکرده بودند که به کوچکترین تنگ شدن عرصه به خیابانها بریزند و سطل زباله آتش بزنند، اهل خون دادن بودند اما صورتشان را با سیلی سرخ کردند. صبورانه منتظر ماندند از آن همه هیاهو که بر سر انواع توسعه برپا شده بود سهمی به آنها برسد، نرسید و ایستادند به پای انقلابی که عدالت در رأس آرمانهایش قرار داشت و علی علیه السلام الگوی حاکمانش بود.

معرکه 88 بر پا شد و حیرتشان افزون شد وقتی فرزندان انقلابی با سابقه را در حال دمیدن در شعله های فتنه دیدند و سکوت جماعت بزرگان انقلابی را. به جای بزرگان ساکت، 9 دی کوخ نشینها قیام کردند تا بخشکانند ریشه اشرافیتی که علف هرز انقلابشان بود و همچنان ایستاده اند تا همین امروز در روستای دور افتاده ای که از نفت، سرمایه ملی، تنها بویی به آن رسیده، جانم فدای رهبر هنوز از لبشان نیافتاده است. جای عکس امام را با تصویر او پر کرده اند، جانشان را فدای رهبری می کنند که جز بر زیلوی ساده حسینه امام خمینی بر فرشی گام ننهاده است. دلخوش هستند که کفشهای او هم وصله داراست. به عشق او است که یک لشکر می شوند و بغض و کینه همه جاه طلبان را به جان می خرند.

جناب حجت الاسلام، انقلابی‌گری به محل تولد نیست، به سابقه هم نیست، به ثبات در عقیده است!

گروه هایی که تاکنون این نامه را امضا کرده اند ( در حال بروز رسانی )

1.کانون خدمت رسانی به مستضعفین – بسیج دانشجویی دانشگاه تهران

2.قرارگاه جهادی امام رضا (ع)

3.قرارگاه جهادی ولی امر – دانشگاه شمسی پور

4.گروه جهادی محبان المهدی – دانشگاه شهید رجایی

5.گروه جهادی روح الله – دانشگاه امیرکبیر

6.گروه جهادی مقربون. دانشگاه شهید بهشتی

7.گروه جهادی شهید مومنی_ دانشگاه خواجه نصیر

8.گروه جهادی پرواز خاکی- دانشگاه علامه طباطبایی

9.گروه جهادی قاصدک – دانشگاه شهید عباسپور

10.گروه جهادی دانشگاه آزاد تهران غرب

11.گروه جهادی امام سجاد (ع)

12.گروه جهادی راه کربلا

13.گروه جهادی ردپای یار

14.گروه جهادی انصارالزهرا (س)

15.گروه جهادی بنیان مرصوص

16.گروه جهادی شهید چمران

17.گروه جهادی شهیدمحمدزاده خاش

18.گروه جهادی نسیم هجرت

19.گروه جهادی شهید ابراهیم هادی

20.گروه جهادی خادمان ام ابیها

21.گروه جهادی دانشگاه آزاد تهران مرکز

22.گروه جهادی عاشقان شهادت – دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند

23.گروه جهادی فردای سبز – دانشگاه صنعتی شریف

24.گروه جهادی حاج احمدمتوسلیان – دانشگاه آزاد تهران جنوب

25.گروه جهادی سفیران نور – دانشگاه علوم پزشکی ایران

26.کانون خدمت رسانی به محرومین پرواز خاکی – دانشگاه علوم پزشکی زنجان

27.گروه جهادی شهید علی جهان بین

28.گروه جهادی سریر آسمان

29.گروه جهادی نورالهدی – دانشگاه تربیت مدرس تهران

30.گروه جهادی شهید کلهر

31.گروه مخلصین ناحیه کربلا

32.گروه جهادی رضوان – تهران

33.گروه جهادی سنگرسازان بی سنگر

34.گروه جهادی امیرالمومنین ع دانشگاه آزاد کرج

35.گروه جهادی فدک – فارغ التحصیلان دبیرستان فرهنگ

36.گروه جهادی مستقل الفاطمیون

37.گروه جهادی امیرالمومنین اصفهان

38.گروه جهادی منتظران ظهور – بسیج دانشجویی شهید همت دانشگاه آزاد اسلامی دولت آباد

39.گروه جهادی نورالهدی – دانشگاه آزاد اسلامی دولت آباد

40.گروه جهادی نافع

41.گروه جهادی دانشجویی شیفتگان ولایت شهرستان دهلران

42.گروه جهادی محبان ولایت دانشگاه پیام نور بروجن

43.گروه جهادی شهید طباطبایی نسب

44. گروه جهادی منتظران خورشید

 

 single

۱ دیدگاه

  1. علیرضا می‌گه:

    باسلام ، جناب حجت الاسلام باب توبه باز است ، در قضیه فتنه ۸۸ دل رهبری را بدرد آوردی یعنی دل امام زمان را بدرد آوردی ! با وجود حمایت همه جانبه از فرزندان ناخلفت که فکر میکنند ملک ایران ارث آبا و اجدادیشان است و تا میتونستند در زمان ریاست جمهوری شما از سازمان بهینه سازی سوخت و خزانه بیت المال بردند و خوردند شما در روزه قیامت چه جوابی پیش خدا و شهدا و امام شهدا دارین که بدین؟ یادم نمیره در سال ۱۳۶۳ در اظهار نظره سخیفی به تمام هموطنان عرب و متحد و شجاع خوزستانی ما توهین کردی که دل تمام اعراب شهید پرور ایران را خون کردی که گفتید ما در ایران اقوام عرب نداریم و این عربهای خوزستان فقط مشتی بادیه نشین صحرا گرد هستند و اصولا” ایرانی نیستند ! و حالا پس از حدود سی سال نوبت به روستایئیان عزیز و شریف ایران زمین رسیده که نیش زبان و کنایه تان را به این قشر زحمتکش بزنید؟ واقعا” که خیلی شرم آور است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است