منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۶ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۶
شناسه خبر: 196918
گروه :خبر
ContentImages_54309

علما و سران اهل سنت هرمزگان انفجار تروریستی مسجد شیعیان در کویت را محکوم کردند و از مسلمانان خواستار بهره گیری از فرمایشات رهبر انقلاب (مدظله العالی) برای حفظ هر چه بیشتر اتحاد شدند.

عضو شورای روحانیت اهل سنت بندرعباس در گفتگو با هرمز ضمن محکویت حمله تروریستی گروهک داعش به مسجد شیعیان گفت:حمله تروریستی به مسجد امام صادق در کشور کویت منجر به شهادت انسان های بی دفاع و بی گناه شد که با روح تعالیم و برنامه های اسلامی و انسانی منافات دارد.

 

عالی زاده اظهار کرد:آنهایی که بر این تصورند با ریختن خون انسان های بی گناه می توانند بر مردم حکومت کنند سخت در اشتباه اند و بدانند که این خون های ریخته درخت تنومند اسلام را بیشا ز پبیش مستحکم تر می کند.

 

 

اتحاد مسلمانان مانعی برای زیاده خواهی های دشمنان اسلام است

 

شیخ محمد صدیق بهجت، امام جمه اهل سنت بندرلنگه در گفتگو با خبرنگار هرمز با اشاره به انفجار مسجد شیعیان و کشته شدن دهها مسلمانان در کویت گفت:افرادی متهجر به قصد ایجاد اختلاف بین تشیع و تسنن دست به اقداماتی غیر انسانی می زنند که از نظر علمای اهل سنت محکوم است.

وی اظهار کرد:دشمنان اسلام به قدرت مسلمانان پی بردند و با اقدامات تروریستی سعی در تحریک احساسات مسلمانان دارند تا با ایجاد اختلاف در جهان اسلام به اهداف شومشان برسند.

بهجت پشت پرده این حوادث را صهیونیست و آمریکا جنایتکار دانست و افزود:اتحاد مسلمانان مانعی برای زیاده خواهی های دشمنان اسلام است و از تشکیل اتحاد جهانی مسلمانان واهمه دارند لذا از طریق این اقدامات سعی در ایجاد تفرقه و دشمنی مسلمانان هستند.

امام جمه اهل سنت بندرلنگه اتحاد اقوام و مذاهب در کشور را از برکت وجود رهبر انقلاب دانست و خاطر نشان کرد:مسلمانان جهان باید با پیروی از رهبر جهان اسلام بیش از یکپارچگی و همنوایی مسلمانان را نشان دهند و با هوشیاری مانع رسیدن دشمنان به اهداف شومشان شوند.

 

فرمایشات رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) راه حل اتحاد مسلمانان است

 

عبدالباعث قتالی، امام جمعه اهل سنت بندرعباس در گفتگو با هرمز با بیان اینکه بیگانگان و دشمنان اسلام با هدف ایجاد تفرقه بین مذاهب و تشویش اذهان عمومی دست به چنین جنایات غیر انسانی می زنند،گفت: حمله تروریستی به مسجد شیعیان در کویت و قتل افراد بی گناه محکوم است.

وی ضمن ابراز همدردی با بازماندگان این حادثه  تروریستی افزود:دشمنان جهان اسلام با ایجاد رعب و وحشت در جهان اسلام قصد اختلاف بین شیعه و سنی دارند لذا با با صبر و بردباری مانع از رسیدن دشمن به اهداف شومشان شویم.

امام جمعه اهل سنت بندرعباس هوشیاری و آگاهی مسلمانان را عامل پیروزی در برابر دشمنان دانست و تصریح کرد:جهان اسلام با بهره گیری از فرمایشات و راهنمایی های رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)بیش از گذشته اتحاد و همدلی خود را حفظ نمایند.

 

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است