منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۰
شناسه خبر: 344748
گروه :خبر
image

امام جمعه بندرخمیر اظهارکرد: اگر فعالیت های نهادهایی که به مردم خدمت می کنند توسط رسانه ها منعکس نشود که نه تنها باعث تضعیف آنها می شود بلکه حس بدبینی مردم نسبت به عملکرد نهادها بیشتر می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از لوار، حجت السلام والمسلمین جهانگیری،امام جمعه شهرستان بندر خمیر در یدار با اصحاب رسانه گفت : اطلاع رسانی و انعکاس فعالیت ها و خدماتی که در جامعه در حوزه های مختلف توسط مسئولان صورت می گیرد بعنوان خدماتی است که نظام جمهوری اسلامی برای مردم ارائه می دهد، انعکاس آن توسط خبرنگاران کاری بسیار لازم و ارزشمند است.

وی افزود: خداوند متعال می فرمایند: نعمت پروردگارت را بازگو کن ، در واقع شما این گونه کارها را انجام می دهید خدماتی که نظام مقدس جمهوری اسلامی ارائه می دهد به مردم انعکاس می دهید.

نماینده ولی فقیه در شهرستان بندر خمیر اظهار کرد: انعکاس فعالیت ها مورد نیاز هر جامعه ای است که اگر منعکس نشود مردم نسبت به آن فعالیتها اطلاع پیدا نمی کنند.

 

جهانگیری ادامه داد: اگر فعالیت های نهادهایی که به مردم خدمت می کنند توسط رسانه ها منعکس نشود که نه تنها باعث تضعیف آنها می شود بلکه حس بدبینی مردم نسبت به عملکرد نهادها بیشتر می شود.

 

وی با بیان اینکه انتشار و انعکاس رخدادها و فعالیت های شهرستان کار صحیحی است، یادآور شد: انعکاس فعالیت ها مورد تاکید امام راحل نیز بوده است و همیشه به مسئولان سفارش می کردند که کارهایی که انجام می دهید باید در جامعه اطلاع رسانی شود چون این حرکت باعث ایجاد انگیزه و خوش بینی در بین مردم و آحاد جامعه می شود.

 

امام جمعه بندرخمیر خاطرنشان کرد: انعکاس فعالیت ها، تنها بازگو کردن آنها نیست بلکه گاهی مشکلاتی در رسانه ها مورد بررسی قرار گرفته می شود که باعث مطلع شدن مسئولان از آنها و تلاش در رفع مشکلات و معضلات جامعه می شود.
انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور