منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۶:۵۸
شناسه خبر: 367211
گروه :خبر
hormoz-ir_012
 

گزارش تصویری:

انعکاس”پیرمرد ماهیگیر”

وقتی به سواحل شهرهای بندری در هرمزگان نگاهی می اندازیم مملو از صحنه های به یاد ماندنی از زندگی ساده مردمان این دیار است؛ مرمانی که رزقشان را از این دریای بی کران می گیرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ زندگی مردمان استان هرمزگان به علت قرارگیری در جنوبی ترین نقطه ایران و همجواری با خلیج فارس با دریا عجین شده است.

وقتی به سواحل شهرهای بندری در هرمزگان نگاهی می اندازیم مملو از صحنه های به یاد ماندنی از زندگی ساده مردمان این دیار است؛ مرمانی که رزقشان را از این دریای بی کران می گیرند.

در این گزارش تصویری با یکی از ماهیگیران کهن این دیار همراه شده ایم تا تصاویری از فعالیت این مرد جنوبی را تقدیم نگاهتان نماییم.

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد آمریکا با نقض برجام بار دیگر دشمنی خود با ایران را اثبات کرد / استکبار بداند که برجام برای ما مقدس نیست/ وادادگی دولت با عزت انقلاب اسلامی سازگاری ندارد اگر برجام را نقض کنند آن را به آتش می کشیم/ تربیت دانشجوی انقلابی در دانشگاه ها یک ضرورت است افزایش ۲۰ درصدی سهم حمل و نقل ریلی/ رشد ۸۲ درصدی تخلیه و بارگیری کانتینری در هرمزگان شهدا مدافعان همیشگی انقلاب اسلامی ایران هستند/ حضور شهیدان گمنام در سواحل نیلگون خلیج فارس نشان دهنده ثبات و امنیت است امام رضا(ع) در ایران باعث تقویت پیوند بین امت با ولایت شده است/ علمای اهل سنت امام رضا(ع) را معدن علم و عرفان می دانند تشییع پیکر ۲ شهید گمنام در بخش بندزرک+ تصاویر شهدای گمنام را شهدای خوشنام بنامیم/ مردم ایران در راه انقلاب ثابت قدم مانده اند نگرانی مردم بشاگرد از بی توجهی مسئولان /برخی مایل نیستند بشاگرد امام جمعه داشته باشد ایران نقطه عطف جهان اسلام است/ بدترین نقض حقوق بشر در آمریکا رخ می دهد/ داعش برگرفته از پلیس آمریکا است