منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۲
شناسه خبر: 363319
گروه :خبر
hormoz-ir_010

در قلب پایتخت اقصادی ایران مردمانی هستند که در نا کجا آباد گذران عمر می کنند و از نام بزرگ و دهان پر کن پایتخت اقتصادی هیچ سهمی ندارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ در قلب پایتخت اقصادی ایران مردمانی هستند که در نا کجا آباد گذران عمر می کنند و از نام بزرگ و دهان پر کن پایتخت اقتصادی بودن هیچ چیز به آنها نرسیده است جز یک نام تو خالی که آن هم دردی را از درهایشان دوا نمی کند؛ آری اینجا ناکجا آباد است.

وارد خانه می شویم و کفش هایمان را در می آوریم، فضای گرم خانه به اولین چیزی که توجهمان را جلب کرد عدم وجود کولر بود!! مگر می شود در گرمای 40 درجه شهر بندرعباس بدون کولر زندگی کرد؟ اما واقعیت و شواهد به ما می گویند که آری می شود و اینجا خانواده ای زندگی می کنند که مادر خانواده 4 فرزند و پدر پیر و از کار افتاده خود را به سختی نگهداری می کند.

کودکان این خانه دلخوشیشان النگوهای بدلی است که پارسال از عمه شان هدیه گرفته اند و در عالم بچه گانه خودشان مسرور هستند از صدای جیلینگ جیلینگ این النگوهای بدل و اما نگرانی مادر خانواده آینده این کودکان است، مخصوصا پسرش که به خاطر شرایط نامساعد اقتصادی و قرار گرفتن در محله ای که دور تا دورشان را خلاف و بزهکاری فراگرفته است در معرض خطر انواع بزهکاریها قرار دارد.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد آمریکا با نقض برجام بار دیگر دشمنی خود با ایران را اثبات کرد / استکبار بداند که برجام برای ما مقدس نیست/ وادادگی دولت با عزت انقلاب اسلامی سازگاری ندارد اگر برجام را نقض کنند آن را به آتش می کشیم/ تربیت دانشجوی انقلابی در دانشگاه ها یک ضرورت است افزایش ۲۰ درصدی سهم حمل و نقل ریلی/ رشد ۸۲ درصدی تخلیه و بارگیری کانتینری در هرمزگان شهدا مدافعان همیشگی انقلاب اسلامی ایران هستند/ حضور شهیدان گمنام در سواحل نیلگون خلیج فارس نشان دهنده ثبات و امنیت است امام رضا(ع) در ایران باعث تقویت پیوند بین امت با ولایت شده است/ علمای اهل سنت امام رضا(ع) را معدن علم و عرفان می دانند تشییع پیکر ۲ شهید گمنام در بخش بندزرک+ تصاویر شهدای گمنام را شهدای خوشنام بنامیم/ مردم ایران در راه انقلاب ثابت قدم مانده اند نگرانی مردم بشاگرد از بی توجهی مسئولان /برخی مایل نیستند بشاگرد امام جمعه داشته باشد ایران نقطه عطف جهان اسلام است/ بدترین نقض حقوق بشر در آمریکا رخ می دهد/ داعش برگرفته از پلیس آمریکا است