منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۱
شناسه خبر: 213053
گروه :خبر
13940107000271_PhotoA

جنبش انصار الله یمن اعلام کرد که بزرگترین پایگاه نیروی دریایی عربستان در جنوب این کشور را هدف حمله موشک بالستیکی قرار داده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، جنبش انصار الله یمن اعلام کرد که یک موشک بالستیک به یک پایگاه نظامی عربستانی در شهر جیزان در جنوب این کشور شلیک کرده است.

پایگاه «یمن پرس»، گزارش داد که صبح روز پنجشنبه (امروز) یک موشک بالستیک توشکا به سوی بزرگترین پایگاه نیروهای دریایی عربستان در جیزان پرتاب شده است.

رسانه‌های یمنی نزدیک به انصار الله اعلام کرد که کمیته‌های مردمی یمن از زمان آغاز تجاوز عربستان به خاک این کشور تا کنون صدها موشک به سوی پایگاه‌های نظامی عربستانی در مرز مشترک با این کشور شلیک کرده‌اند.

پیش از این نیز جنبش انصار الله طی ماه‌های گذشته سه موشک بالستیک به خاک عربستان شلیک کرده بود.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی