منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۹
شناسه خبر: 221654
گروه :خبر
13940629000499_PhotoA

سخنگوی جنبش انصارالله یمن، اعلام کرد سفیر روسیه از این جنبش برای سفر به مسکو و گفت‌و‌گو درباره راه‌های توقف درگیری‌ها، دعوت کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «محمد عبدالسلام» سخنگوی جنبش انصارالله یمن، با بیان اینکه از راه‌حل سیاسی برای پایان درگیری‌ها و اقدامات سازمان ملل استقبال می‌کنیم؛ از دعوت سفیر روسیه از نمایندگان انصارالله برای سفر به مسکو خبر داد.

این مقام بلندپایه جنبش انصارالله ادامه داد: هیأتی از انصارالله قبل از سفر به «مسقط» پایتخت عمان با سفیر روسیه در صنعاء دیدار کرده است.

وی افزود: در دیدارهای گذشته به سعودی‌ها گفته‌ایم که نباید مراسم حج را سیاسی کنید و ما به یکباره با جلوگیری از سفر یمنی‌ها به عربستان برای انجام فریضه حج مواجه شدیم.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است