منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۱
شناسه خبر: 312791
گروه :خبر
image
 

رئيس شوراي بندر خمير:

انسان سازان نسل های بعد معلمان هستند

رئیس شورای شهرستان بندر خمیر گفت: نقش کلیدی معلمان بعنوان مجریان آموزش عمومی و چگونگی زندگی به دانش آموزان بسیار مهم می باشد، چون معلمان به عنوان انسان سازان نسل های بعدی به شمار می آیند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛عبدالله قدسی خمیری رئیس شورای اسلامی شهرستان بندر خمیر در گفتگو با خبرنگار لوار، ضمن تبریک فرا رسیدن هفته معلم و عرض تسلیت شهادت استاد مرتضی مطهری که در روشنگری اقشار مردم قدم های اساسی برداشت ، گفت : همه سالهدر روز ١٢ اردیبهشت که در تقویم جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز معلم نام گذاری شده است از زحمات و تلاش هایپیامبر گونه ی معلمین تقدیر و تشکر می شود.

 

وی در ادامه افزود: نقش کلیدی معلمان بعنوان مجریان آموزش عمومی و چگونگی زندگی به دانش آموزان بسیار مهم می باشد، چون معلمان به عنوان انسان سازان نسل های بعدی به شمار می آیند .

 

قدسی خمیری خاطر نشان کرد: به فرمایش حضرت امام خمینی(ره) نقش معلمان همچون نقش انبیاء برای مردم می باشد.معلمی شغل وحرفه نیست ، بلکه ذوق و هنر و توانمندی است و شرافت و مرتبت معلم زمانی اهمیت دارد که بتواند شان خداوند و پیامبران را در وجود خود محقق سازد و پیوند انسان به هدف متعالی خلقت یعنی عبادت را بر قرار سازد.

 

رئیس شورای اسلامی اظهار کرد:استاد مرتضی مطهری یکی از آن معلمان راستین است که تمامیتلاش های علمی و عملی را مقدمه ای برای عبادت و دینداری می داند.

 

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور