منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴ - ۹:۲۹
شناسه خبر: 252058
گروه :خبر
SONY DSC

تیم فوتسال ستارگان جوان بندرعباس علی رغم پرداخت حق ورودی مسابقات لیگ دسته اول فوتسال کشور ، از سوی مسئولین برگزاری مسابقات کنار گذاشته شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، حسن فریدونی،  مدیر عامل ستارگان جوان بندرعباس در گفتگو با خبرنگار ورزش پنج گفت : با مساعدت رئیس فدراسیون فوتبال کشور مقرر شد تا با فروش امتیاز لیگ دو خود و با پرداخت مبلغ ۲۵ میلیون تومان امتیاز حضور در لیگ دسته اول فوتسال کشور را به دست آوردیم؛ البته تیم ما در لیگ دسته دو نیز حضور داشتیم و در فصل گذشته نتایج خوبی را کسب کرده بود؛ در آن مقطع به دلیل شرایط نه چندان مناسب اقتصادی توانایی پرداخت حق امتیاز را نداشتیم و به مسئولین فدراسیون چک دادیم .

وی افزود ، هیچکس در این مسیر ما را همیاری نکرد و قول دوستان فقط در حد حرف بود و ما تا لحظه آخر با وجود داشتن ۱۴ بازیکن هرمزگانی و جذب بازیکنان خوب، موفق به حل مشکل خود نشدیم.

مدیرعامل ستارگان جوان بندرعباس ادامه داد :در ابتدا قرار شد تیم کنگان میناب امتیاز لیگ دو ما را خریداری کند و هر چه منتظر ماندیم خبری از این دوستان نشد؛ سپس از تهران به ما پیشنهاد داده شد تا امتیاز ما را بخرند اما مسئولین هیات فوتبال استان موافقت نکردند و قول دادند مشکلات ما را حل کنند و این امتیاز در استان بماند، که باز هم هرچه ما منتظر ماندیم اتفاقی رخ نداد .

وی تصریح کرد: در حال حاضر مبلغ ۱۵ میلیون تومان بابت حق ورودی مسابقات به فدراسیون پرداخت شده  اما بدلیل پرداخت نشدن مبلغ حق امتیاز به ما اجازه حضور در لیگ دسته اول فوتسال کشور را ندادند.

فریدونی افزود: تمامی مدارک ما و کادر فنی و بازیکنانمان را به فدراسیون ارسال کرده ایم و از این بابت مشکلی وجود ندارد؛ با این وجود ما هنوز برای حضور در این مسابقات امیدوار هستیم چراکه تیم های پایا سازه تبریز و بازرگانی ایده آل یزد از حضور در این رقابت ها انصراف داده اند اما ایران جوان بوشهر و تیم ما تقاضای حضور در لیگ را دارند و قرار است امروز در این خصوص تصمیم گیری بشود .

گفتنی است این تصمیم در شرایطی گرفته می شود که ۹ تیم لیگ دسته اول را تشکیل می دهند و دیدارهای هفته نخست نیز برگزار شده است اما از آنجا که یک تیم در هر هفته با قرعه استراحت روبرو خواهد بود ؛ احتمال موافقت با حضور یک تیم دیگر در این رقابت ها وجود دارد .

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور