منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۸
شناسه خبر: 285590
گروه :خبر
IMG_2927

مسئول بسیج طلاب هرمزگان با اشاره به اینکه ما باید اندیشه حضرت فاطمه(س) را سیره عملی خودمان قرار دهیم، ادامه داد: یعنی باید در دفاع از ولایت، سنگرهایی باید داشته باشیم که بتواند نظام را از ارزشها و آرمان ها انقلاب حفظ و دیده بانی ولایت را زمینه سازی کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پایگاه خبری تحلیلی رودان نیوز؛ حجت الاسلام محمد برزگرپور مسئول بسیج طلاب هرمزگان در جمع بسیجیان شهرستان رودان با اشاره به ایام فاطمیه و مقام حضرت فاطمه(س)، گفت: دختر پیغمبر حجت الهی بود، بالاترین جایگاه را داشت، در جایگاهی که هم خداوند و هم پیغمبر بود، در اوج معنویت و ارزش بود.

 

برزگرپور اظهار کرد: مردم آن زمان تا موقعی که مواضع حضرت فاطمه(س) را ندانستند، همه احترامش می کردند، اما از زمانیکه مواضع دختر پیغمبر را فهمیدند، بعضی ها شل شدند، عقب نشینی و کوتاهی کردند، بعضی ها ساکت شدند، بعضی از افراد علیه فاطمه(س) فریاد زدند، بعضی ها با فریاد قانع نشدند سیلی زدند، بعضی ها هم سیلی زدند و هم خانه اش را آتش زدند.

 

وی افزود: این دسته از افراد همان بدبخت هایی بودند که میل به دنیا پیدا کرده بودند، آنها با این وجودی که فاطمه(س) را می شناختند و می دانستند که زهرا حق است، نسبت به دختر پیغمبر بی احترامی کردند، و گرفتار دنیا زدگی و تمایلات نفسانی، جایگاهها، مقامها شدند و با حضرت زهرا(س) مخالفت کردند.

 

مسئول بسیج طلاب هرمزگان با اشاره به اینکه ما باید اندیشه حضرت فاطمه(س) را سیره عملی خودمان قرار دهیم، ادامه داد: یعنی باید در دفاع از ولایت، سنگرهایی باید داشته باشیم که بتواند نظام را از ارزشها و آرمان ها انقلاب حفظ و دیده بانی ولایت را زمینه سازی کند.

 

وی همچنین در خصوص اینکه بسیجیان دوران دفاع مقدس به خوبی از سنگر ولایت دفاع کردند، اضافه کرد: در این سنگرها با ید آدم های سالمی قرار بگیرند و که بتوانند خودشان را فدائی ارزشها کنند، آدم هایی که وقتی صدای دشمن بلند می شود و قدم برمی دارد، هم قدمها وهم صداهای دشمن را بشناسند، و اگر نعره کشید اهمیتی ندهند، بسیجیان دفاع مقدس چنین ویژگی داشتند.

 

حجت الاسلام برزگرپور جنگ نرم دشمن را به خمپاره ۶۰ تشبیه کرد وگفت: در زمان جنگ تحمیلی خمپاره۶۰ بی صدا می آمد و زمانی می فهمیدیم که اعضاء بدن قطع و یا از بین رفته بود، جنگ نرم دشمن هم بی صدا می آید و راه و روش و عقیده شما را عوض می کند و روحیه انقلابی را از شما می گیرد.

 

وی وصیتانه شهید بروجردی را برای ما نمونه بارز اهمیت دفاع از ولایت و رهبری عنوان کرد و اظهار کرد: شهید بزرگوار بروجردی در وصیتانه خود آورده است، وجود امام برای ما معیار است، راه او راه سعادت و انحراف از این راه خسران دنیا و آخرت است و من با تمام وجود این اعتقاد را دارم که شناخت و مبارزه با جریانهایی که بین مسلمین، سعی به انحراف کشیدن انقلاب از خط اصیل و مکتبی آن دارند به مراتب حساس تر و سخت تر با رژیم صدام و آمریکاست، و وصیتمن به بسیجیان اینست که توده مردم که عاشق انقلاب هستند از نظر اعتقادی و سیاسی آماده شوند و بتوانند کادرهای صادق انقلاب را شناسایی کنند.

 

وی در خصوص کمال انسان و شناخت و معیار یک نماینده اصلح، افزود: انسان باید بصیرت داشته باشد، آدم بی بصیرت کور است گرچه چشم داشته باشد، چون مغز بکار نمی اندازد، و اگر بصیرت نباشد در عین حالی که می بیند خانه علی را آتش می زنند اما آرام هستی، دشمن بر علیه شما شعار می دهد اما ساکت هستی، از تو تعریف می کند ولی از آن فاصله نمی گیری.

 

این مسئول همچنین ادامه داد: نماینده ای که می خواهد با پول به مجلس برود، با پول هم او را می خرند، نماینده ای بی نفس و مدیون می شود، این نماینده نمی تواند از حق مردم دفاع کند.

 

حجت الاسلام برزگرپور،تصریح کرد: یک نماینده خوب و اصلح معیارهایی همچون، شجاعت، شهامت، قدرت، اندیشه، روحیه انقلابی، ولایتمدار و فدایی شدن خدمت به مردم در ذات او وجود دارد، جزء جریانهایی که تمایل به غرب دارند نباشد و رهبر انقلاب هم در همین رابطه فرمودند، کسانی به مجلس بروند که روحیه استکبار ستیزی داشته باشند، یعنی اینقدر دارای شهامت باشند که استکبار بترسد، این مجلس، مجلس انقلابی است.

 

وی خاطرنشان کرد: اگر ما جریانهای سیاسی را بشناسیم در انتخابات درست رأی می دهیم و نمایندگان درست انتخاب می کنیم.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند