منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۵
شناسه خبر: 242802
گروه :خبر
images

بسیج دانشجویی دانشگاه هرمزگان حمایت از سران فتنه از سوی انجمن اسلامی دانشگاه هرمزگان را محکوم به ذلت می داند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس، بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه هرمزگان در قبال چاپ و نشر عکس و پیام رئیس دولت اصلاحات توسط نشریه گویش انجمن اسلامی دانشگاه بدین شرح است:

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

«وَ الْفِتْنَهُ أَکْبَرُ مِنَ الْقَتْل»
فتنه جرمش از قتل بزرگ‌ تر است. بقره/آیه ۲۱۷

تقریبا ۶ سال از واقعه تلخی که موجب مشکلات اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی شد می گذرد. شکر گزاریم که با گذشت این ۶ سال ، قشر دانشجو با حافظه ای قوی، جنایات فتنه جویان و تجدید نظر طلبان را به خاطر می آورد.

بیاد می آورد آن حمله های وحشیانه به محل عبادت بندگان خدا و یورش با چماق به سمت هیات های عزاداری امام حسین علیه السلام را که نشان از عقده های چندیدن و چند ساله به اسلام داشت. به یاد می آورد خیانت فتنه جویانی که در صدد براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی بودند، مثل رئیس دولت اصلاحات که بعد از آن خیانت نسبت به مردم و انقلاب ، حال رنگ عوض کرده و دم از پیشرفت انقلاب اسلامی می زند ، همان کسانی که با اصلش مبارزه کردند! قطعا این حافظه تاریخی خوب، مقدمه عملکرد با بصیرت است.
متاسفانه با بازگشایی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه هرمزگان شاهد آن هستیم که همانند گذشته، این انجمن فقط نام اسلامی را یدک می کشد. کلمه «اسلامی» پس از «انجمن» هم – با توجه به صفحه اول نشریه انجمن اسلامی (گویش) که با عکس و دست نوشته رئیس دولت اصلاحات به مملکت برای انجمن تزیین شده – یک کلمه ریاکارانه و کلید پیشبرد اهدافی چون تخصیص بودجه برای برنامه های آتی انجمن، پخش نشریه ، برگزاری کلاس و … است.
زمانی به این وضع اسفناک پی می بریم که متوجه شویم هزینه های جاری این تولیدات «مثلا اسلامی» – اگر نگوییم برداشت از منابع غربی – را معاونت فرهنگی دانشگاه برای گسترش هرچه بیشتر مثلا اسلام»متقبل می شود.

این را بگذاریم در کنار کارشکنی های معاونت فرهنگی دانشگاه در قبال تشکل ها و کانون های همسویی که در جهت تحقق آرمان و اهداف دانشجویان و همچنین حفظ و احیای حقوق آن ها قدم بر می دارند و تنها خط قرمز ایشان قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران است که  قطعا این کار شکنی ها خلاف فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر حمایت بیشتر از جوانان مومن انقلابی است ، همان جوانانی که به هنگام خطر اولین نفرات اند که در مقابل دشمن سینه سپر می کنند و کشور را در شرایط سختی یاری می دهند.
با نگاهی دیگر به نشریه نخست انجمن پی میبریم که این مثلا تشکل در واقع همان پایگاه پیشبرد اهداف یاغی های انقلاب و تجدید نظرطلبان در دانشگاه است. تبریک مستقیم یکی از سران فتنه به انجمن مثلا اسلامی دانشگاه هرمزگان، یقینا نشان دهنده سر سپردگی آن ها به سران فتنه و خائنین به ملت است.

یکی از نمونه های این سر سپردگیشان، متن منتشر شده در نشریه مذکور است که خود ( انجمن و … ) را با چندین مغالطه و قیاس مانند اباعبدالله،  مظلوم برابر حکومت جلوه داده اند ، خود را بر حق و حکومت را مانع آزادی معرفی کردند، همان گونه که مریدانشان ( خاتمی ، موسوی و کروبی و …) در سال ۸۸ سر دسته گروه های شادی و پایکوبی و حمله کننده به هیئت عزاداری امام حسین علیه السلام شدند ، این کینه ورزان را «امت خداجوی» خواندند و هم اکنون دوباره به عاشورا اعتقاد پیدا کردند!

برای دانشجوی دانشگاه هرمزگان و خصوصا نیرو های مومن انقلابی مایه تاسف است که دانشجویی در دانشگاه مامور پیگیری ( و یا ملعبه دست ) اهداف تجدید نظرطلبان و بعضا خائنین شود.

لذا بسیج دانشجویی دانشگاه هرمزگان حمایت از سران فتنه از سوی انجمن اسلامی دانشگاه هرمزگان را محکوم به ذلت می داند. همچنین به اطلاع اسپانسر نشریه رنگی گویش به صاحب امتیازی  انجمن اسلامی دانشگاه هرمزگان، نماینده مدرسان شریف بندرعباس می رساند که بسیج دانشجویی دانشگاه هرمزگان در صدد پیگیری قضایی حمایت مالی شما از نشریه موهن مذکور است.

بسیج دانشجویی دانشگاه هرمزگان

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است