منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۳
شناسه خبر: 358318
گروه :خبر
electronic-money-500x332

مدیر امور شعب بانک ملت هرمزگان بابیان اینکه انجام فعالیتهای اقتصادی بدون وجود امنیت در کشور امکان پذیر نیست، تصریح کرد: فعالیت اقصادی بانکها و بنگاههای اقتصادی در سایه امنیت موجود در کشور انجام می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ اسماعیل رستمی، مدیر امور شعب بانک ملت استان هرمزگان در گردهمایی آسیب های فضای مجازی در حوزه بانکداری الکترونیک  با بیان اینکه امنیتی که در کشور ما وجود دارد در جای دیگری نیست، گفت:در  سایه مقام معظم رهبری مدظله العالی) و باوجود نیروهای نظامی و انتظامی مقتدر در امنیت کامل بسر می بریم.

 مدیر امور شعب بانک ملت استان با اشاره به سخنان رهبری مبنی بر اینکه امنیت رکن اساسی پیشرفت کشور و نیروی انتظامی رکن امنیت کشور است، اظهار کرد: با وجود امنیت در کشور اعتماد مردم روز به روز بیشتر می شود که باعث اقتدار نیروی انتظامی کشور است.

رستمی  بابیان اینکه انجام فعالیتهای اقتصادی بدون وجود امنیت در کشور امکان پذیر نیست، تصریح کرد: نیروهای انتظامی امنیت و آسایش را در مرزها و در داخل کشور فراهم می کنند تا بانکها و بنگاههای اقتصادی در سایه امنیت موجود در کشور  فعالیت های اقتصادی خود را انجام دهند.

وی بیان کرد: فضای مجازی چندین برابر در زندگی انسانها تاثیر دارد با پیشرفتهای روز افزون در فضای مجازی به همان نسبت آسیب های ناشی از آن بیشتر می شود.

مدیر امور شعب بانک ملت استان با اشاره به استفاده از بانکداری الکترونیک گفت: یکی از کاربردهای بکارگیری فضای مجازی در حوزه بانکداری الکترونیک است اما این نوع بانکداری را نیز تهدید می کند.

رستمی با تاکیر بر اینکه تمامی کارها در راستای پیشگیری انجام می شود، خاطرنشان کرد: تهدیدات فضای مجازی که بعضا براساس سهل انگاری ها و بی احتیاطی ها در نگه داری رمز یا کشیدن کارت و سایر دیگر که باعث ضررو زیان به خود، جامعه می شود با با هوشیاری از این تهدیدات می توانیم فعالیت های اقتصادی درست داشته باشیم.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر