منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۳
شناسه خبر: 289493
گروه :خبر
hormoz

مردی خشمگین با پاشیدن آب جوش به صورت دوستش سرنوشت دردناکی را برای وی رقم زد.مرد خشمگین پس از این اقدام هولناک پا به فرار گذاشته و زندگی پنهانی‌ای دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا،عصر چهارشنبه پنجم اسفندماه سال جاری، صدای جر و بحث و درگیری کارکنان یک پیک موتوری در مجیدیه شمالی، رهگذران و ساکنان محلی را جلوی این مغازه کشاند.شواهد نشان می‌داد دعوا بین دو دوست به نام‌های حامد و آرش بر سر اختلافی قدیمی است و هر دو طرف نیز با فریادهایشان سعی دارند دیگری را ساکت کنند.درحالی که چند پرسنل پیک تلاش می‌کردند تا به این درگیری پایان دهند، ناگهان حامد که از دو ماه پیش در پیک کار می‌کرد به سمت کتری آب در حال جوش رفت و با حالتی عصبی و غیرقابل کنترل، آب جوش را به سمت صورت آرش پاشید.همه چیز ظرف چند ثانیه اتفاق افتاد. آرش از درد سوزش صورتش، زانو زده و فریاد می‌کشید و یکی از همکارانش نیز دستش سوخته بود.

حامد نیز وقتی این صحنه را دید شوکه شده، کتری را انداخت همه را کنار زد و پا به فرار گذاشت.حاضران در صحنه بلافاصله برای کمک به مجروحان آنها را سوار خودرو کرده و به بیمارستان شهید مطهری رساندند و همزمان با تماس مردم، مأموران کلانتری ۱۲۰ سیدخندان نیز برای رسیدگی به موضوع به محل اعزام شدند.آرش ۳۷ ساله که از ناحیه صورت سوخته بود بلافاصله تحت درمان قرار گرفت و پزشکان پس از معاینه، میزان سوختگی او را ۵ درصد اعلام و دستور بستری‌اش را صادر کردند.مجروح دیگر این حادثه نیز که دستش سوخته بود با آسیب ۳ درصدی خیلی زود درمان و از بیمارستان مرخص شد.با توجه به فرار حامد از صحنه جرم، پرونده‌ای با شکایت آرش در کلانتری ۱۲۰ سیدخندان تشکیل شد و این پرونده در دادسرای جشنواره در دست بررسی قرار دارد.

گفت‌وگو با مرد سوخته
آرش ۳۷ ساله که یک سمت دعوای آن روز دردناک بود و در این حادثه از ناحیه صورت آسیب جدی دیده است، به شوک گفت: «چهارشنبه عصر مثل هر روز با همکارانم در مغازه نشسته بودیم که ناگهان حامد با وضعیتی غیرعادی و با داد و فریاد وارد شد، او ۲ سال پیش مستأجر خانه من بود و پیک موتوری را اداره می‌کرد اما پس از اینکه قرارداد او در ۲۸ بهمن به پایان رسید و من ملک را خواستم او شروع به تهدید من کرد و حتی گفت اجازه نمی‌دهد کار کنم.»این مرد که پس از یک هفته اجازه ترخیص از بیمارستان را گرفته بود، ادامه داد: «پیش از این هم بر سر مسائل کاری با هم مشکل داشتیم و به همین دلیل بدون توجه به حرف‌ها و تهدیدهای حامد کارم را در پیک شروع کردم. در آن روز همه چیز شاید در مدت چند دقیقه اتفاق افتاد. حامد داد و بیداد می‌کرد و فریاد می‌زد و با هم درگیر شدیم اما در یک لحظه او کتری آب جوش را برداشت و به سمت من پاشید. آنقدر صورتم می‌سوخت که دیگر متوجه دور و برم نبودم. فقط می‌دانم حامد فرار کرد و من را با خودرویی به بیمارستان رساندند. بعد از یک هفته هنوز هیچ خبری از حامد نشده ولی مطمئنم که دیر یا زود دستگیر می‌شود.»

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند