منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۰
شناسه خبر: 217938
گروه :خبر
13930116000591_PhotoA
 

در یکی از دانشگاه‌های فارس صورت گرفت

انتقام از همکلاسی به دلیل رتبه اول بودن!

با تلاش مأموران پلیس فتا استان فارس افرادی که عامل هتک حیثیت دختری به‌خاطر رتبه اول بودن وی در دانشگاه در فضای مجازی شده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، رئیس پلیس فتا این استان اظهار داشت: خانم جوانی با ارائه مرجوعه قضائی مدعی شد فردی ناشناس با طراحی تصاویر غیراخلاقی از وی که با نرم‌افزار فتوشاپ ساخته شده و ارسال آن برای اعضای خانواده‌اش، باعث هتک حیثیت وی شده است.

سید موسی حسینی افزود: شاکی در اظهارات خود بیان می‌کند ارسال‌ کننده این تصاویر غیراخلاقی با تحریک اعضای خانواده علیه او علاوه بر هتک حیثیت از وی با ارسال پیام‌های تهدیدآمیز قصد آسیب رساندن به وی را دارد.

وی بیان کرد: با تشکیل پرونده، کارشناسان پلیس فتا اقدامات فنی و تخصصی خود را برای شناسایی متهم یا متهمان آغاز و در نهایت موفق به شناسایی متهمان شدند.

حسینی گفت: چهار متهم پرونده که از همکلاسی‌های شاکی در یکی از دانشگاه‌های استان فارس هستند، انگیزه خود را از این عمل مجرمانه انتقام از شاکی به‌ این‌ علت که وی رتبه اول دانشگاه بوده است، عنوان کردند.

رئیس پلیس فتا فارس با بیان اینکه شبکه‌های مجازی موجب بحران هویت در بین برخی از جوانان و نوجوانان شده است، هشدار داد که آثار و آسیب‌های شبکه‌های اجتماعی در دنیای واقعی، نمود عینی پیدا می‌کند که این امر موجب تخریب ارزش‌های یک جامعه می‌‌شود.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است