منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۲
شناسه خبر: 324555
گروه :خبر
images

جانشین اداره بنادر و دریانوردی کیش از انتقال دو جسد کشف شده در آب های اطراف کیش به جزیره خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  کیش پرس، مسعود ازعلی جانشین اداره بنادر و دریانوردی کیش در گفتگو با خبرنگار ما از دو جسد کشف شده در آب های اطراف کیش به جزیره خبرداد و گفت: این اجساد هم اکنون در حال منتقل شدن به جزیره کیش است و احتمال داده می شود متعلق به شناور باری باشد که چند روز پیش در آب های خلیج فارس مفقوده شده است.

 

وی افزود: خانواده هایی که احتمال داده می شود با اجساد کشف شده نسبتی داشته باشند برای شناسایی اجساد به سمت کیش حرکت کرده اند.

 

روز گذشته از سوی اداره بنادر و دریانوردی کیش اعلام شده بود که لنج های صیادی در 60 مایلی جزیره کیش جسدی را مشاهده کرده اند.

 

بنابر این گزارش بلافاصله نیروهای ناجی و بالگردها برای یافتن جسد عازم منطقه شده بودند اما تا عصر امروز جسد یافت نشده بود.

 

در ادامه جستجوی نیروهای ناجی و بالگردهای امداد ساعتی پیش از سوی اداره بنادر و دریانوردی کیش اعلام شد که دو جسد در این تفحص کشف شده و به سوی کیش در حال انتقال است.

 

به گزارش خبرگزاری مهر در 4 خرداد امسال یک شناور باری در خلیج فارس ناپدید شده بود که سرنشینان این شناور هنوز یافت نشده اند.

 

به گفته مسعود ازعلی جانشین اداره بنادر و دریانوردی کیش احتمال می رود اجساد پیدا شده متعلق به این شناور باشد که از بندر دبی به سمت بندر ریگ استان بوشهر در حرکت بوده است.

 

گفته شده است به نظر می رسد یکی از اجساد جلیقه نجات به تن دارد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری