منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۸
شناسه خبر: 310957
گروه :خبر
13901208000304_PhotoA
 

طی سخنانی در اجلاس بین‌المجالس‌ آسیایی مطرح شد

انتقاد نماینده فلسطین از سرقت ۲ میلیارد دلار اموال ایران توسط آمریکا

نماینده فلسطین در افتتاحیه اجلاس بین المجالس آسیایی نسبت به سرقت 2 میلیارد دلار اموال ایران توسط آمریکا انتقاد کرد و گفت: تصمیم دولت آمریکا در واقع یک تصمیم علیه مقاومت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «زهیر صندوقه» نماینده فلسطین طی سخنانی در افتتاحیه اجلاس بین‌المجالس آسیایی که در هتل اسپیناس تهران برگزار شد، با اشاره به سرقت 2 میلیارد دلار از اموال بلوکه شده ایران توسط آمریکا اظهار داشت: آمریکا نیروهای خودش را در سال 1982 میلادی برای یاری بخشیدن به اسرائیلی‌ها به بیروت فرستاد اما آن زمان گروه‌هایی وجود داشتند که توانستند پاسخ آمریکایی‌ها را بدهند و موجب شد متجاوزان آمریکایی کشته شوند.

وی افزود: اما حالا دادگاه عدالت آمریکا ایران را به پرداخت 2 میلیارد دلار غرامت جریمه کرده است در حالیکه ایران برای جلوگیری از هجوم آمریکا، کمک کرد، این تناقض در رفتار آمریکا محسوب می‌شود، هم‌اکنون اسرائیل در فلسطین منطقه مسکونی باقی نگذاشته است ولی تاکنون ندیده‌ایم که هیچ زبانی در آمریکا اقدام اسرائیلی‌ها را محکوم کند، این تصمیم دیوان عالی‌ آمریکا علیه مقاومت است و افتخار ما در این است که در همین مسیر پیش رویم و باید بدانیم هرگز نمی‌توانیم سرزمین‌هایمان را آزاد کنیم جز با مقاومت و ایستادگی.

نماینده فلسطین همچنین خاطرنشان کرد: سرمایه‌داران ظالم هیچ موضوعی برایشان مهم نیست جز خسته کردن ما و ایجاد فتنه بین ما تا بتوانند بر ما و بر موقعیت استراتژیک ما حاکم شوند.

وی خاطرنشان کرد: داعش را آنها آوردند، هم‌اکنون جبهه النصره در مرزهای جولان حضور دارد اما آیا تاکنون دیده‌اید موشکی به پایگاه‌های صهیونیست‌ها پرتاب کند در حالیکه صهیونیست‌ها مجروحین آنها را مداوا می‌کنند، قطب‌نماهای زیادی گذاشتند تا اسرائیل بتواند بر ما و بر میراث فرهنگی ما حاکم شود، آنها می‌خواهند هویت فرهنگی ما را از بین ببرند و ما را تبدیل به آنچه خودشان می‌خواهند،‌بکنند.

«زهیر صندوقه» همچنین گفت: تا زمانی که ایران، چین و کشورهای بزرگ آسیایی باشند، ما به هیچ وجه تسلیم نخواهیم شد، آنچه با زور گرفته شده با زور پس گرفته می‌شود. البته مذاکراتی داشته‌ایم اما نتیجه‌آی نداشته است، ما باید بنگاه‌های رسانه‌های اسرائیلی‌ها را که به دنبال ایجاد تفرقه بین امت واحده هستند را ببندیم.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور