منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۱
شناسه خبر: 183701
گروه :خبر
IMG-20150506-WA0022-300x225

اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد از همایش تجلیل از پدران شاهد که توسط اداره ارشاد در این شهرستان برگزار شد انتقاد کرد.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پیارم  حجت الاسلام درویشی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد گفت:مراسم تجلیل از پدران آسمانی که از سوی اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران که به منظور قدردانی از پدران شاهددر نظر گرفته شده متاسفانه شهدا و خانواده شهدا را زیر سوال برده است.

وی افزود: وقتی قراراست  از مقام پدارانی تجلیل شود که برای توسعه ارزشهای دین بهترین هستی خود را تقدیم آن کرده اند تکریم اگر در حد و اندازه آنان نیست یاید کمتر نباشد کمترین وظیفه خود را خوب و شایسته انجام داد نه اینکه مراسم تجلیل از این عزیزان که دل نوشته یک فرزند شهید خوانده می شود و به معنویت جلسه می افزاید موسیقی پخش شود که همه چیز را زیر سوال ببرد .

درویشی با بیان اینکه دست زدن توام با موسیقی در مراسم تکریم از ستارگان انقلاب چه معنایی دارد ؟ اظهار کرد: ست اندرکاران امر بجای اینکه معنویت را در چنین جلساتی بیفزایند با عروسی اشتباه گرفتند ؛حال چه جوابی باید به خانواده شهدا داد؟
وی تاکید کرد: انتظار از دستگاه ذیربط این است که در چنین مراسماتی مخصوصا مراسم شهدا ، نهایت احترام و ادب باید رعایت گردد مراسم شهدا و خانواده ایشان باید الگوی دیگر جلسات باشد و بر ارزش ها بیفزاید.

پدر شهید کاظم عباس زاده در گفتگو با خبرنگار پیارم گفت: از مراسم تکریم راضی نبودم نباید در مراسمی که خانواده شهدا در آن حضور دارند نباید از موسیقی های   با این سبک غیر مذهبی استفاده کرد و ایشان گفته های حاج اقا درویشی را تائید کردند.

وی افزود: واقعا باید تاسف خورد که دست اندرکاران امر بجای اینکه معنویت را در چنین جلساتی بیفزایند باید تاسف خورد که با عروسی اشتباه گرفتند.

 

 

انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است