منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۷
شناسه خبر: 182136
گروه :خبر

سخنگوی دبیرکل سازمان ملل ادامه حملات عربستان سعودی به یمن را بسیار خطرناک توصیف کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، شبکه تلویزیونی المیادین اعلام کرد: فرحان حق در نشست خبری در نیویورک گفت: سازمان ملل ادامه حملات عربستان به یمن را بسیار خطرناک می داند.

حق تاکید کرد عربستان سعودی از رسیدن کاروان کمک های پزشکی و انسانی به یمن جلوگیری می کند و به هواپیماهایی که به طرف یمن حرکت می کنند حمله می کند.

وی خاطر نشان کرد: بیمارستان ها و مراکز درمانی یمن در حملات هوایی تخریب می شود که این مسئله باعث وخامت فاجعه انسانی در این کشور و گسترش بیماریهای واگیردار می شود.

سخنگوی دبیرکل سازمان ملل گفت: ما از انهدام یک فروند هواپیما بر روی باند فرودگاه صنعا اطلاع پیدا کردیم. هر اقدامی که مانع رسیدن کمک های امدادرسانی به یمن باشد، تعرضی بسیار خطرناک است. ما نگرانی های خود را مشخص کردیم که شامل هدف قرار دادن فرودگاه ها، هواپیماها و هر اقدامی است که مانع انتقال کمک های بشردوستانه و پزشکی می شود. عربستان باید به یمنی ها احترام بگذارد و اجازه انتقال کمک ها برای آنها را بدهد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی