منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۰
شناسه خبر: 334926
گروه :خبر
hormoz
 

وقتی که فقط خوانندگان و بازیگران هنرمند محسوب می شوند:

انتقاد بیابانکی از دیدار هنرمندان با رییس‌جمهور

سعید بیابانکی از اساتید شعر و ادبیات ایران در یادداشتی نسبت به دیدار دیشب رئیس جمهور با هنرمندان که به نام اهالی فرهنگ برگزار شده انتقاد نمود و نوشت: “بر پیشانی کارت دعوت هک شده بود دیدار رییس جمهور با اهالی فرهنگ و هنر… سر در ورودی اجلاس سران هم همین را نوشته بودند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، سعید بیابانکی از اساتید شعر و ادبیات ایران در یادداشتی نسبت به دیدار دیشب رئیس جمهور با هنرمندان که به نام اهالی فرهنگ برگزار شده انتقاد نمود و نوشت: “بر پیشانی کارت دعوت هک شده بود دیدار رییس جمهور با اهالی فرهنگ و هنر… سر در ورودی اجلاس سران هم همین را نوشته بودند.

وقتی به اتفاق تعدادی از دوستان شاعر که هم پژوهشگرند هم استاد دانشگاه وارد سالن شدیم تعدادی به ما خیر مقدم گفتند… و ما را به سمت صندلی هایی در کنار سالن و آن عقب عقب ها هدایت کردند… اطرافم را نگاه کردم… خیلی ها بودند.

نویسندگان بزرگ مترجمان نقاشان خوشنوسان مجسمه سازان و بعضا شاعران پیش کسوت… ولی دست اندرکاران فقط دنبال هنرپیشه ها و خوانندگان پاپ می گشتند که دستشان را بگیرند و ببرند ردیف های اول و دوم تا عکس های عکاسان دوربین به دست،خبری شود و (چهره ها) در آن حضور داشته باشند.

ظاهرا چهره یعنی کسی که او را در قاب تلویزیون و در سریال های بی سر و ته دیده باشند یا بر پرده نقره ای یا روی جلد مجلات زرد …. احساس کردم دیدار دیشب رییس جمهور بیشتر با ستاره های سینما و خوانندگان پاپ بود تا اهالی فرهنگ … مطالبات این جماعت را هم از رییس جمهور بروید در خبرها بخوانید که از چه جنسی بود …. من دیشب به شخصه از اهالی پیش کسوت فرهنگ و هنر که چون چهره مناسب عکس های خبری نبودند و آخرهای سالن روی صندلی های فرعی نشسته بودند خجالت کشیدم…”

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی