منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۸
شناسه خبر: 180832
گروه :خبر

برادر پادشاه عربستان با انتقاد شدید از تجاوزات هوایی این کشور به یمن فاش کرد که ریاض به این نتیجه رسیده که وارد جنگی با تصمیمات اشتباه شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، طلال بن عبدالعزیز، یکی از برادران پادشاه عربستان با انتقاد شدید از عملیات “طوفان قاطع” و رهبری کشورش در این عملیات عنوان داشت: خلبان‌هایی که یمن را بمباران می‌کنند مزدور هستند و هزینه‌های بسیاری را برای عربستان به دنبال داشته‌اند.

وی در ادامه افزود: خلبان‌هایی که در عملیات حضور دارند از پاکستان، هند، فرانسه وآمریکا و همچنین مصر هستند و برای هر سورتی پرواز 7500 دلار از عربستان دریافت می‌کنند.

طلال ادامه داد: ریاض در حال حاضر احساس می‌کند که وارد جنگی با تصمیمات اشتباه شده است و اکنون برای توقف جنگ حاضر به قبول شروطی شده است که پیش از آغاز عملیات طوفان قاطع آنها را نمی‌پذیرفت.

این شاهزاده عربستانی با انتقاد از عملکرد دولتمردان کشورش گفت: همپیمانان عربستان پشت کشور را در این عملیات خالی کردند چرا که می‌دانستند یمن باتلاقی است که خلاصی از آن وجود ندارد.

طلال بن عبدالعزیز تاکید کرد: رهبران عربستان به همپیمانان خود در جنگ یمن گفته‌اند که اقدامی تحریک کننده علیه ایران انجام ندهند چرا که اگر ایرانی‌ها وارد این جنگ شوند آتش جهنم به پا خواهد شد. نیروهای ایرانی مانند یمنی‌ها نیستند چرا که آنها قادرند زیرساخت‌ها و ارتش عربستان را ظرف 24 ساعت ویران کنند.

وی در ادامه افزود فرماندهان ارتش عربستان درخصوص جنگ زمینی علیه یمن دچار تردید هستند و برخی از سرباز‌ها از خدمت فرار کردند چرا که شنیده‌اند همپیمانان عربستان در این جنگ پشت آنها را خالی کرده‌اند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان