منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۶
شناسه خبر: 241409
گروه :خبر
vodafone-uk-contact-number

مردم محله یکبنی شهرستان جاسک از نبود تلفن ثابت در این محله گله مند و چشم انتظار مسولین دولت تدبیر و امید هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از خانه فرهنگ وهنر هرمزگان؛ مردم محله یکبنی شهرستان جاسک با گذشت ۲۵ سال از پرداخت حق انشعاب و ثبت نام اشتراک تلفن ثابت بدلیل بی توجهی مسولین همچنان در انتظار بسر می برند.

محمد قشمی یکی از اهالی محله یکبنی  شهرستان جاسک  با بیان اینکه ۲۵ سال از ثبت نام مردم محله یکبنی برای تلفن ثابت می گذرد ولی مخابرات جاسک به تعهد خود عمل نکرده است، گفت: مردم محله یکبنی جاسک از نبود تلفن ثابت در این محله گله مند و چشم انتظار مسولین دولت تدبیر و امید هستند که پس از گذشت ۲۵ سال از ثبت نام اشتراک تلفن ثابت بدلیل بی توجهی مسولین همچنان در انتظار بسر می برند.

 یکی دیگر از شهروندان یکبنی جاسک گفت: ما در تاریخ ۲۵ شهریور سال ۶۹ به طور جداگانه در دو فیش ۱۵۰ هزار ریالی در ۱۰ مرداد سال ۷۵ نیز ۴۰۰ هزار ریالی برای انشعاب تلفن به حساب مخابرات واریز کردیم مخابرات به تعهد خود عمل کند زیرا برای واگذاری تلفن از ما پول دریافت کرده است.

این شهروند محله یکبنی اظهار داشت :ما در شهر زندگی می کنیم و احتیاج به انیترنت داریم و ۲۵ سال پیش انشعاب خریدیم و برابر قانون مخابرات باید حق و حقوق ما را بدهد.

وی اضافه کرد : اکثریت مردم این محله دانشجو و کارمندند و دسترسی به اینترنت ندارند ،مردم محله یکبنی از مسئولین دولت تدبیر و امید خواستند هرچه سریعتر نسبت به واگذاری خط تلفن ثابت اقدام کنند.

وی با ابراز تاسف گفت : در حال حاضر در تمام روستاها تلفن و حتی اینترنت واگذار شده ولی مردم این محله که از بزرگترین محلات شهرستان جاسک می باشد از نداشتن تلفن ثابت رنج می برند.

این شهروند یکبنی ارتباطات امروز جزو لاینفک زندگی بشری دانست و خاطر نشان کرد : هر انسانی در هرنقطه دورافتاده ای هم که باشد، برای تامین نیازها و انجام امور خود تلفن و اینترنت را حق خود می داند که از آن بهره مند باشد.

قشمی بیان کرد : محله یکبنی با ۷۰۰خانوار یکی ازمحلات پرجمعیت شهرجاسک می باشد که دارای دو آموزشگاه ابتدایی پسرانه،دو آموزشگاه ابتدایی دخترانه دوآموزشگاه راهنمایی دخترانه،دو آموزشگاه راهنمایی پسرانه دو آموزشگاه دبیرستان دخترانه و یک پسرانه می باشد.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است