منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۸
شناسه خبر: 340003
گروه :خبر
برق

دهیار دهو-میناب اظهار کرد: ساکنین شهرک خلیج فارس روستای دهو-میناب با گذشت 2سال از سکونت در این شهرک بدون آب و برق زندگی خود را سپری می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ محمد اسلامی دهیار روستای دهو از توابع شهرستان میناب  در گفتگو با خبرنگار میناب جنوب گفت: با گذشت 8سال  از واگذاری زمینهای شهرک به متقاضیان در روستای دهو، بجز چند واحد مسکونی که مشکل برق آنان حل شده است بیشتر واحدها با گذشت 2سال از سکونت مالکان در منازل خود و عبور خط لوله از درون شهرک، بدون انشعاب آب و برق زندگی می کنند.

وی افزود: نبود شبکه آب و برق در شهرک خلیج فارس روستای دهو مهمترین مشکل ساکنین این منطقه می باشد که اکنون نارضایتی و اعتراض مردم را در پی داشته است.

دهیار روستای دهو اظهار کرد: با پیگیریهای متعددی که در ماه گذشته از طریق استان انجام شد مشکل مالی اداره آب و فاضلاب روستایی  از دلایل عدم توسعه شبکه آب به شهرکها می باشد.

وی با اشاره به عدم وجود شبکه آب و برق با گذشت 2 سال در شهرک خلیج فارس روستای دهو  گفت: امیدوارم مسئولان محترم تدبیری اتخاذ نموده و مشکل توسعه شبکه آب شهرکهای شهرستان میناب را برطرف نمایند.

وی خاطر نشان کرد: منازل شهرک خلیج فارس به دلیل نبود آب و برق خالی از سکنه شده که در صورت رفع مشکلات موجود شاهد رشد و توسعه روستای دهو خواهیم بود.

علی زاهدی یکی از ساکنین این شهرک پدیده روستاگریزی و روی آوردن روستائیان به شهرها را ناشی از عدم توجه مسئولین به مشکلات روستائیان عنوان کرد و گفت: مسئولین شهرستانی برای رفع این مشکل تدابیر جامع و هدفمندی اتخاذ کنند.

این شهروند اظهار کرد: رفع مشکل شبکه آب و برق این شهرک باعث رفع مشکل جوانان برای ساخت و سازهای بیشتر خواهد شد.

روستای دهو  با جمعیتی بالغ بر  ۴۰۰۰ نفر  در ۱۷کیلومتر  از مرکز شهرشتان میناب واقع شده است.

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است