منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۰
شناسه خبر: 257288
گروه :خبر
13940923000491_PhotoA

سخنگوی وزارت امور خارجه در دومین نشست خبری خود با خبرنگاران که امروز دوشنبه برگزار شد گفت: انتظار از ترکیه این است هر اقدام خود در مبارزه با تروریسم را با دولت مرکزی عراق و سوریه هماهنگ کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حسین جابر انصاری سخنگوی وزارت امور خارجه در دومین نشست خبری خود با خبرنگاران که امروز دوشنبه برگزار شد گفت: انتظار از ترکیه این است هر اقدام خود در مبارزه با تروریسم را با دولت مرکزی عراق و سوریه هماهنگ کند.

وی درباره دورنمای روابط تهران و باکو گفت: روابط دو کشور اگرچه فراز و نشیب داشته ولی رو به گسترش است.

سخنگوی وزارت خارجه در خصوص کمیته حقیقت یاب حادثه منا گفت: امیدواریم در فضای جدیدی که در حال شکل گیری است، دولت عربستان با پذیرش مسئولیت خود امکان مهار ابعاد مختلف این مسأله را فراهم کند.

جابر انصاری در خصوص دعاوی مطرح شده در خصوص فعالیت‌ نمایندگی‌های ایران در خارج از کشور گفت: نتیجه بازرسی از یکی از پرونده‌ها نشان داد که ادعاها درست نبوده است.

سخنگوی وزارت خارجه در خصوص روابط ایران و عربستان نیز گفت: علی حسن جعفر سفیر عربستان به زودی فعالیتش در تهران را آغاز می‌کند.

وی درباره سفر رئیس جمهور به ایتالیا و فرانسه گفت: هنوز تا یخ به شکل نهایی مشخص نشده است. به محض قطعی شدن اطلاع رسانی می‌شود.

در حال تکمیل…

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند