منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۲
شناسه خبر: 310120
گروه :خبر
726072

چرا “دلواپسان نوظهور” سخنی از حق ماموریت های دیپلمات های هسته ای که با تشریفات فوق مدرن و ویژه درهواپیماهای مجلل که هیچ یک از ملت ایران حق استفاده از آن را تاکنون نداشته سخنی به میان نمی آورند؟

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، چند سالی است که مدافعان حرم برای تحقق شعار هیهات من الذّله  به منظور دفاع از حریم انقلاب و حرم حضرت زینب (س) داوطلبانه عازم سوریه می شوند، جوانانی که از بهترین موقعیت های شغلی، تحصیلی و رفاهی می گذرند و به  یاد 3 ساله امام حسین علیه السلام دل به دریا زده و از خانواده و فرزندان که بی شک عزیزترین دارایی هر انسانی ست می گذرند و عازم جبهه های حق علیه باطل می شوند.

به گفته فرمانده کل سپاه پاسداران؛ “مدافعان حرم عرصه را برای جولان جلادان در بلاد اسلامی تنگ کردند” پس از اعزام اولین گروه داوطلب از مدافعان حرم تا کنون مدافعان بسیاری شربت شهادت را نوشیده اند، دریادلانی که در چند قدمی سنت حسنه ازدواج بودند و یا شکوفه های زندگیشان چشم به راه پدر بودند و چه بی رحمانه است که ایثار و از خودگذشتگی چنین سربازانی را با دروغ های کینه جویانه در کفه ترازوی دریافت حقوق های میلیونی قیاس کنند!

متاسفانه اخیرا جریانی در فضای مجازی توسط کانون های قدرت و ثروت تشکیل شده است که با ایجاد شایعه و پیش کشیدن دریافت وجوهات میلیونی در ازای مأموریت مدافعان حرم  قصد تخریب این حرکت مقدس و مقاومت اسلامی را دارد که البته بارها توسط مسئولان ارشد سپاه پاسداران تکذیب شده است.

اما این جریان سازمان یافته در فضای سایبری، در تلاش است با بی ارزش شمردن مقاومت اسلامی مدافعان حرم این اقدام شجاعانه را در داخل کشور و در اذهان عمومی تضعیف نماید.

اما نکته قابل تامل اینجاست که چرا این “دلواپسان نوظهور” سخنی از حق ماموریت های دیپلمات های هسته ای که با تشریفات فوق مدرن و  ویژه درهواپیماهای مجلل که هیچ یک از ملت ایران حق استفاده از آن را تاکنون نداشته سخنی به میان نمی آورند.

 


سفر به  کشورهای اروپایی و اقامت در پرستاره ترین هتل های بین اللملی هزینه ای گزاف است یا چادر زدن در گرم ترین و سردترین نقاط آن هم در تیررس تکفیری های خبیث؟!

چرا این انسان هایی روشنفکر هنگامی که تیم مذاکره کننده که به اعتراف خودشان عایدیشان از مذاکرات فقط “هیچ ” بود و به گفته رهبر معظم انقلاب “خسارت محض”، در منظر اذهان عمومی و در جلوی دوربین های متعدد از دستان مبارک رئیس جمهور کلید دار نشان افتخار و سکه های زرین دریافت کردند،یاد بیت امال نیفتادند؟!

اگر دستاورد تیم مذاکره کننده هسته ای و غیور مردان مدافع حرم را در یک ترازو قرار دهیم کفه ترازو به کدام سو سنگینی می کند؟ به سمت تیم مذاکره کننده که نه تنها دستاوردی به دست نیاورد بلکه منجر به نابودی قلب راکتور اراک شد یا مدافعان حرمی که با اهدای جان خود تروریست های منفور را کیلومتر ها از مرزهای جمهوری اسلامی دور کرد؟

بی شک اگر مدافعان حرم نبودند ایران نیز از اتفاقات فرانسه و بلژیک و ترکیه و عراق بی نصیب نمی ماند.

علی ایحال با وجود تکذیبیه های فراوان از سوی سپاه پاسداران و به منظور جلوگیری از هرچه بیشتر خدشه دارشدن روح مدافعان و بازماندگان آنان و شکستن تخته موج سواران نفوذی،برازنده سپاه پاسداران است که با انتشار حق مأموریت مدافعان حرم این جریان دشمن را خنثی کند.

همانگونه که ملت به منظور دفع جریان نفوذی در کشور که از طریق حلقه نیاوران در حال برنامه ریزی علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، خواهان انتشار حق مأموریت های مدافعان حرم هستند از دولت تدبیر و امید انتظار می رود که با انتشار لیست وجوهات دریافتی تیم مذاکره کننده ملت ایران را از دستاوردهای برجام آگاه تر کند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی