منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۵
شناسه خبر: 242059
گروه :خبر

در کانادا آخرین فروش فوق العاده مدل های سال ۲۰۱۵ آن هم خودروهای لوکس و شاسی بلند مانند شورلت و بیوک و… با شرایط ویژه انجام می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ در کانادا آخرین فروش فوق العاده مدل های سال ۲۰۱۵ آن هم خودروهای لوکس و شاسی بلند مانند شورلت و بیوک و… با شرایط ویژه انجام می شود. در این شرایط ویژه خریدار یا کل مبلغ خودرو که معادل ۶۷۵۰ دلار است را به صورت نقدی پرداخت خواهد کرد یا مبلغ ۶۷۵۰ دلار را به صورت وام خرید خودرو در اقساط ۸۴ ماهه بدون سود (سود۰%) پرداخت می کند. جالب این که خریداران درصورتی که تمایل به تست خودروی مد نظر خود داشته باشند می توانند قبل ازخرید برای تست رانندگی آن خودرو ثبت نام و رزرو نمایند!

درشرایطی که وام ۲۵میلیونی خرید خودرو با شرایط بازپرداخت ۴ ساله و سود بیش از ۱۶ درصد با استقبال عجیب مردم مواجه شده در کشور کانادا وامهای فوق العاده خودرو با سود صفر درصد پرداخت می شود. وامهای ۲۵ میلیونی در حالی مردم را به خرید خودرو ترغیب کرده که هیچ کدام از محصولات عرضه شده، مدل و طراحی ۲۰۱۵ نیست و همه مدلها قدیمی است. پراید طراحی حداقل ۲۰ سال پیش و انواع پژوها طراحی چندین سال پیش است اما در کانادا مدلهای ۲۰۱۵ و برندهای مشهور جهان با شرایطی که در ایران خارق العاده به نظر می رسد عرضه می شود.

در کانادا آخرین فروش فوق العاده مدل های سال ۲۰۱۵ آن هم خودروهای لوکس و شاسی بلند مانند شورلت و بیوک و… با شرایط ویژه انجام می شود.
در این شرایط ویژه خریدار یا کل مبلغ خودرو که معادل ۶۷۵۰ دلار است را به صورت نقدی پرداخت خواهد کرد یا مبلغ ۶۷۵۰ دلار را به صورت وام خرید خودرو در اقساط ۸۴ ماهه بدون سود (سود۰%) پرداخت می کند.
جالب این که خریداران درصورتی که تمایل به تست خودروی مد نظر خود داشته باشند می توانند قبل ازخرید برای تست رانندگی آن خودرو ثبت نام و رزرو نمایند!

قطعا وام خودرو برای خودروهای مدل بالا آن هم بیوک و شورلت آمریکایی و آن هم با قیمتی حدود ۲۴ میلیون تومان (هم قیمت تیبا) و با سود صفر درصد و بازپرداخت ۷ ساله (ماهیانه ۲۸۵ هزار تومان) و از دم قسط رویایی به نظر می رسد اما این رویا نیست.

در کشور خودمان ظرفیت صنایع ما بالاست و هیچ کس حق ندارد به تولید ملی توهین کند اما انحصار در صنایع مانند سم در اقتصاد است و فرصت خلاقیت را میگیرد. همین انحصار موجب شده که مدیران خودروساز به جای اینکه خدمات خود را متنوع کنند در طول سالهای گذشته به فکر تنوع در فروش و چگونگی افزایش قیمت بوده اند. قطعا این نگاه مدیران به زیان تولید ملی است نه نگاه کسانی که خواهان افزایش کیفیت خودرو هستند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر