منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۷
شناسه خبر: 323153
گروه :خبر
13950229000751_PhotoA

یک عضو مجلس خبرگان رهبری انتخاب آیت‌الله جنتی به عنوان ریاست خبرگان را لبیک به درخواست رهبری برای «انقلابی بودن» مجلس خبرگان دانست و گفت:‌ دشمنان باید همواره بدانند که جایگاه قانونی این نظام بر ارزش‌های انقلاب اسلامی تاکید دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی عضو مجلس خبرگان رهبری و تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به پیام انتخاب آیت‌الله جنتی به عنوان ریاست مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: در مجلس خبرگان آن دسته از جناح‌بندی‌های سیاسی که در بیرون از این مجلس وجود دارد، دیده نمی‌شود بلکه در مجلس خبرگان نکته‌ای که مقام معظم رهبری بود درباره «انقلابی بودن مجلس خبرگان» فرمودند، مطرح است.

حجت‌الاسلام رئیسی ادامه داد: به نظر بنده انتخاب آیت‌الله جنتی لبیک به خواست و پیام مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم وحدت و یکپارچگی و انسجام آن بود که باید مثال‌زدنی باشد و نوع گزینش ریاست خبرگان مؤید این انسجام است.

تولیت آستان قدس رضوی تصریح کرد: آیت‌الله جنتی در اتخاذ مواضع انقلابی، دفاع از ارزش‌های نظام و پایداری به اصول و مبانی انقلاب؛ ولایتمداری را سرلوحه کار خود قرار داده‌اند و این عملکرد مورد توجه اعضای خبرگان قرار گرفته است، البته ضمن احترام به همه بزرگان که در خبرگان حضور دارند.

وی بر همین اساس تاکید کرد: انتخاب آیت‌الله جنتی از سوی مجلس خبرگان به عنوان ریاست این مجلس یک پیام داشت و آن هم تاکید داشتن اعضای خبرگان بر سابقه انقلابی ایشان بود.

حجت‌الاسلام رئیسی با اشاره به فضاسازی‌های مسموم رسانه‌های دشمن علیه آیت‌الله جنتی گفت: دشمنان باید همواره بدانند که جایگاه قانونی این نظام که برخاسته از رای و نگاه مردم بوده، بر مواضع اصولی و ارزش‌های انقلاب اسلامی تاکید دارد.

این عضو مجلس خبرگان رهبری یادآور شد: ما انتظار داریم مجلس شورای اسلامی و نهادهای کشور انقلابی باشد؛ یعنی حوزه،‌ مجلس و مجلس خبرگان ما نیز باید انقلابی باشند.

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد