منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۵
شناسه خبر: 233886
گروه :خبر
1

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیریک گفت: انتخابات شورای دانش آموزی شهرستان در 141 مدرسه با حضور 10 هزار دانش آموز برای انتخاب اعصای اصلی و علی البدل آغاز شد.

به گزارش  شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ، محمد فولادی در آئین برگزاری انتخابات دانش آموزی در مدرسه فاطمه الزهراء(س) افزود: بعد از برگزاری انتخابات دانش آموزی در مدارس شهرستان تعداد 642 نفر بعنوان اعضای اصلی و 260 نفر بعنوان اعضای علی البدل برای یک سال انتخاب و فعالیت های علمی ، فرهنگی و آموزشی و مشارکتی خود را شروع می کنند.

 
مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیریک ابراز داشت: شورای دانش آموزی یک تمرین اجتماعی در جهت حضور موثر در مشارکت‌های اجتماعی است که برای حضور دانش آموزان در عرصه انتخابات واقعی و مهم اثرگذارخواهند شد و رویدادهایی چون انتخابات دانش آموزی مسئولیت پذیری را افزایش می‌دهد.

 

 
فولادی یادآور شد: شوراها به عنوان بازوهای اصلی و عملیاتی مدیر مدرسه فعالیت می کنند و آنها فرصت بسیار مغتنمی هستند تا مدیر و معلمان مدرسه از این طریق بتواند دانش آموزان خود را وارد فعالیت‌های علمی ، فرهنگی و هنری و مشارکت های جمعی نمایند.

 

 
مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیریک تصریح نمود: دانش آموزان به صورت کاملا اختیاری در این انتخابات شرکت می‌کنند و تمام فرایند انتخابات شوراهای دانش آموزی همانند انتخابات اصلی کشور است .

 
این مسئول اضافه کرد: مهم ترین وظایف شورای دانش آموزی همکاری و تقویت هویت دینی، انقلابی و ملی دانش آموزان،پیشنهاد به مدیر مدرسه و مشارکت در فعالیت های آموزش و پرورش و اجرایی آموزشگاه ،همکاری در برنامه ریزی و اجرای مناسبت های مختلف اعم از نشریه، امور اردویی و نماز جماعت و ایجاد ارتباط صحیح و مستقیم دوسویه بین دانش آموزان و اولیای مدرسه برشمرد.

 

2 3 4 5 6 7 8 9

 

انتهای پیام /س

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی