منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۲
شناسه خبر: 286526
گروه :خبر
imagesCB6WQSIQ

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در آستانه خلق حماسه ای دیگر در عرصه همت و عزم ملی، از ساکنان و گردشگران جزیره مرجانی کیش دعوت کرد تا با حضور گسترده در انتخابات پاسدار ارزش های انقلاب و حامی نظام اسلامی باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس ، از سازمان منطقه آزاد کیش ،علی اصغر مونسان با بیان اینکه انتخابات در نظام اسلامی همواره تجلیگاه وحدت و شکوه فراگیر مردم متعهد ایران بوده است بر لزوم مشارکت گسترده مردم در این انتخابات برای شکل‌گیری دو مجلس اثر گذار در جمهوری اسلامی تاکید کرد.

 

وی با اشاره به نقش حمایت و پشتیبانی اقشار مختلف جامعه در موفقیت های اخیر دولت در زمینه سیاست خارجی، انتخابات هفتم اسفند را بر جامی دیگر خواند که حضور حداکثری مردم، موفقیت آن را تضمین خواهد کرد.

 

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش ، افزود: یقین دارم ساکنان فهیم و متعهد جزیره کیش که همواره با حفظ وحدت و حضور بموقع در عرصه سیاسی و اجتماعی پشتیبانی خود را از انقلاب و نظام مقدس اسلامی اثبات کرده اند این بار نیز با مشارکت حداکثری و انتخاب آگاهانه، مسئولان نظام را برای دفاع از منافع ملی کشور و دستیابی به موفقیت های مهم تر در عرصه ملی و بین‌ المللی یاری خواهند کرد .

 

وی افزود: دستاورد بزرگ و ارزشمند دولت در عرصه بین المللی و لغو تحریم ها، مردم را مصمم تر خواهد کرد تا این بار پر شور تر از همیشه برای تقدیر از دولتمردان و اعلام حمایت خود از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در انتخابات هفتم اسفند شرکت کنند.

 

رئیس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش انتخابات را عالی ترین تجلی اتحاد ملت و حضور مردم در عرصه سیاسی،عنوان و خاطرنشان کرد: انتخابات مهم ترین منظر تحقق حاکمیت مردم در نظام اسلامی است .

 

وی ابراز امیدواری کرد ساکنان و گردشگران جزیره کیش با حضور پرشور در این حماسه ملی، ضمن اعلام وفاداری به آرمان‌های مقدس انقلاب و ادای احترام به شهدای ایران اسلامی با وحدت و یکپارچگی خود دشمنان کشور را نا امید کنند.

 

جزیره کیش با 91 کیلومتر مربع مساحت و 27 هزار نفر جمعیت، نزدیک به 18 هزار نفر واجد شرایط شرکت در انتخابات دارد که در 7 اسفند در دو رویداد بزرگ انتخاباتی کشور، انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در 18 شعبه اخذ رای آماده انتخاب کاندیدای مورد نظر خود خواهند بود.

 

گفتنی است بخش کیش شامل، جزایر کیش، هندورابی و لاوان است که 3 شعبه اخذ رای نیز در جزایر لاوان و هندورابی کار اخذ رای را انجام خواهند داد.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است