منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۰
شناسه خبر: 320658
گروه :خبر
635849966809315077

با توجه به جلسه شورای نگهبان در بررسی تایید صحت انتخابات حوزه انتخابیه بندر لنگه به دلیل مخدوش بودن روند برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان و اثبات تخلفات صورت گرفته، صحت انتخابات در این حوزه تأیید نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان در استان هرمزگان با مشارکت 67درصدی مردم در سه حوزه مرکز، بندر لنگه و میناب همراه بود که نتیجه انتخابات در حوزه انتخابیه بندرلنگه‌ به دور دوم کشاند.

براین اساس حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان آقایان احمد جباری و خالد زمزم نژاد به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
خالد زمزم نژاد از جناح اصلاح طلبان و احمد جباری از جناح اصولگریان در دوره دوم انتخابات به رقابت پرداختند. بنا برآنچه که اعلام شد در این مرحله از مجموع ۱۰۰ هزار و ۸۲۹ رای ماخوذه در حوزه انتخابیه یندرلنگه ، پارسیان و بستک خالد زمزم نژاد با کسب ۶۰ هزار و ۷۵۹ رای به عنوان نماینده منتخب مردم انتخاب شد اما با توجه به جلسه شورای نگهبان در بررسی تایید صحت انتخابات این حوزه انتخابیه، به دلیل مخدوش بودن روند برگزاری انتخابات و اثبات تخلفات صورت گرفته، صحت انتخابات در این حوزه تأیید نشده است.
بهروز اکرمی رئیس ستاد انتخابات هرمزگان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار هرمز ، با اشاره به ابطال انتخابات حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان اظهار کرد: هنوز به صورت رسمی ابطال انتخابات حوزه بندر لنگه ، بستک و پارسیان به استانداری اعلام نشده است.
اسماعیل پاسالار رئیس ستاد انتخابات حوزه انتخابیه بندرلنگه نیز گفت: با توجه به جلسه شورای نگهبان در بررسی تایید صحت انتخابات، به دلیل مخدوش بودن روند برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان و اثبات تخلفات صورت گرفته، صحت انتخابات در این حوزه تأیید نشده است.
وی افزود : در زمانی که شورای نگهبان انتخابات این حوزه را تایید نکرده و باطل اعلام کند، انتخابات به میان دوره ای خواهد رفت.
رئیس ستاد انتخابات حوزه انتخابیه بندرلنگه در ادامه اضافه کرد: در این هنگام حوزه غرب هرمزگان نماینده ای در مجلس نخواهد داشت و باید مردم تا اعلام رسمی برگزاری انتخابات میان دوره ای صبر نمایند تا مجددا انتخابات برگزار شود که به احتمال زیاد همزمان با انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر در سال96 برگزار خواهد شد.
خبر تکمیلی متعاقبا اعلام می شود…
انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر