منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۵ تیر ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۶
شناسه خبر: 196852
گروه :خبر
13940405000318_PhotoA

مقامات سیاسی و امنیتی کویتی از جمله امیر این کشور با حضور در محل انفجار امروز خواستار دستگیری عامل حملات تروریستی امروز شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، نخست وزیر کویت گفت: حمله امروز به مسجد شیعیان با هدف تهدید وحدت ملی کشور انجام شده است.

همچنین تلویزیون العالم هم گزارش داد که شیخ صباح الاحمد امیر کویت از مسجد امام صادق(ع) در منطقه الصوابر دیدن کرد و از مقامات امنیتی خواست تا در اسرع وقت تروریست‌ها را دستگیر کنند.

علاوه بر امیر کویت، مقامات سیاسی و نمایندگان شیعه در پارلمان کویت هم در مسجد حضور یافتند و از مردم خشمگین خواستند تا آرامش خود را حفظ کنند.

انفجار انتحاری در مسجد امام صادق (ع) از بزرگترین مساجد کویت، در منطقه «الصوابر» در پایتخت این کشور دستکم 24 کشته داشته و ده‌ها تن دیگر زخمی شدند.

تروریست داعشی در رکعت دوم نماز ظهر امروز خود را در میان نمازگزاران روزه دار کویتی منفجر کرد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی